فصل سخت السد و آخرین امید سرمربی پرتغالی در مصاف با استقلال

روزنامه الوطن قطر از فصل سخت تیم السد و آخرین امید سرمربی ۷۳ ساله پرتغالی در مصاف حساس مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال خبر داد.

، روزنامه الوطن قطر در تحلیل خود از رویارویی تیم‌های السد و استقلال در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آورده است: السد و مانوئل فریرا فصل سختی را تجربه کردند. آنها جام‌های قهرمانی در لیگ ستارگان، جام حذفی و امیر کاپ قطر را از دست دادند. هر چند در برخی از این رقابت‌ها فقط چند گام تا قهرمانی فاصله داشتند. تیم السد در هر سه خط دفاعی، میانی و حمله تاثیرگذار است. مرتضی پورعلی‌گنجی، پدرو میشل و حمید اسماعیل که در تیم‌های ملی نیز حضور دارند. در خط میانی با مهندسی همانند ژاوی هرناندز، سالم الهاجری و بوعلام مواجه هستیم.در خط حمله نیز نام‌های روشن و درخشانی همانند بغداد بونجاح، حسن الهیدوس، اکرم عفیف و همرون را پیش‌رو داریم که فوق‌العاده هستند.

در ادامه این مطلب روزنامه قطری آمده است: السد جام‌های قهرمانی باشگاهی فصل اخیر فوتبال قطر را از دست داد که سخت است. هر چند السد سرسخت و پرتلاش بود اما می‌تواند خود را در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نشان دهد. السد تجربه حضور در این مرحله را دارد و برای آنها اتفاق جدیدی نیست. ۲ بار قهرمان آسیا شدند و برابر بسیاری از تیم‌های نامدار به برتری رسیدند. عجیب هم نیست که السد همه چیز را در قطر از دست داد تا در مسیر لیگ قهرمانان آسیا به موفقیتی برسد.

دیدار رفت تیم‌های استقلال و السد قطر ۵ شهریور در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. بازی برگشت نیز روز ۲۷ شهریور است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار