البلوشی: از رویارویی با استقلال خوشحالیم

مدیر باشگاه السد قطر ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با استقلال گفت که تیم‌های ایرانی در خانه خود قدرتمند هستند.

، محمد غلام البلوشی در خصوص دیدار السد قطر با استقلال در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به سایت رسمی باشگاه السد گفت: قرعه خوبی نصیب ما شد. تمامی تیم‌های حاضر در مرحله یک‌چهارم نهایی خوب و قدرتمند هستند، اما از قرعه‌ای که نصیب‌مان شد خوشحالم، به خصوص اینکه اکنون دیگر مجبور نیستیم با الدحیل – دیگر نماینده قطر – بازی کنیم که این شانس بالایی را برای حضور این دو تیم قطری در مرحله نیمه‌نهایی فراهم می‌کند.

وی افزود: تیم‌های ایرانی در زمین خودشان قدرتمند هستند، اما به نظرم قرعه خوبی نصیب ما شد. در مرحله گروهی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا وضعیت خوبی داشتیم و امیدوارم این رویه ادامه داشته باشد و بتوانیم به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کنیم.

مدیر باشگاه السد قطر تصریح کرد: اطمینان دارم که ستاره‌های السد از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را خواهند برد و هواداران قطری را خوشحال خواهند کرد، درست همان کاری که در مراحل قبل این دوره از رقابت‌ها کردند.

البلوشی گفت: السد و الدحیل تنها نماینده این دو باشگاه در لیگ قهرمانان نیستند، بلکه نماینده فوتبال قطر هستند و امیدواریم تماشاگران تمامی تیم‌ها را پشت این دو تیم در این کار دشوار ببینیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار