پورموسوی: از هزینه‌های برخی تیم‌ها در فصل نقل‌وانتقالات تعجب می‌کنم/ فعلا لیست ورودی و خروجی نداریم

سرمربی فولاد خوزستان گفت: ۳-۴ تیم هستند که در فصل نقل و انتقالات خیلی هزینه می‌کنند و تعجب من از این است که چگونه این کار را انجام می‌دهند.

خبرنگار ورزشی ، اکبر پورموسوی پیش از نشست هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتری درباره شرایطش در فولاد گفت: درگیر یکسری مقدمات هستیم که طبیعی است، ابتدا باید با بازیکنان فصل قبل تسویه حساب کنیم، بعد از آن باشگاه باید در مورد بودجه تصمیم‌گیری کند و ببینیم برنامه‌مان برای شروع فصل آینده چیست. فکر می‌کنم در هفته آینده این کارها عملی شود و وارد بازار نقل و انتقالات شویم. قیمت‌ها کاذب است و فکر نمی‌کنم که فولاد بتواند بازیکن جذب کند، ۳-۴ تیم هستند که خیلی هزینه می‌کنند و تعجب من از این است که از کجا هزینه می‌کنند.

وی در مورد لیست ورودی و خروجی تیم و برنامه آماده‌سازی باشگاه اظهار داشت: فعلا لیست ورودی و خروجی نداریم، اما باید بگویم خیلی از بازیکنان ما قراردادشان یکساله بوده و قراردادشان تمام شده است. برنامه‌های تمرینی‌مان را از اواسط خردادماه آغاز می‌کنیم.

پورموسوی درباره اهداف باشگاه فولاد خوزستان در فصل جدید لیگ برتر عنوان کرد: فصل پیش هفته‌ها تیم دوم جدول بودیم و بچه‌ها نشان دادند که این قابلیت را دارند که موفق باشیم و باید برای فصل جدید تلاش‌شان را بیشتر کنند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار