افزایش نجومی قیمت بلیت فینال لیگ قهرمانان اروپا

بلیت‌های بازی پایانی مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیای فوتبال در آستانه برگزاری این دیدار به قیمتی نجومی فروخته می‌شود.

، با نزدیک شدن به جدال تیم‌های لیورپول و رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا، آن دسته از هواداران این دو تیم که موفق به تهیه بلیت این بازی نشده‌اند، برای خرید آن مجبور به پرداخت هزاران پوند شده‌اند.

با اینکه کل سهمیه بلیت لیورپولی‌ها برای تماشای این بازی در شهر کیف به تعداد ۱۶ هزار و ۶۲۶ نفر فروخته شده است، اکنون صدها بلیت دیگر در سایت‌های فروش مجدد در اختیار هواداران قرار گرفته است، البته با چندین برابر قیمت اولیه.

به‌عنوان مثال قیمت بلیت یکی از گوشه‌های ورزشگاه المپیک کیف که قیمت اولیه آن ۲۸۱ پوند بود اکنون در برخی سایت‌ها با قیمت ۱۵ هزار پوند فروخته می‌شود و این در حالی است که بلیت بخش ویژه این ورزشگاه به قیمتی بالغ بر ۲۰ هزار پوند رسیده است.

یکی از سایت‌هایی که اقدام به فروش مجدد بلیت‌های فینال لیگ قهرمانان کرده، سایت Ticketbis است که در آن ارزان‌ترین بلیت یک هزار و ۱۸۱ پوند قیمت دارد. این بلیت که مربوط به سکوی هواداران لیورپول است، در ابتدا قیمتی ۱۴۰ پوندی داشت.

با آغاز فروش بلیت‌های فینال لیگ قهرمانان در بازار سیاه، باشگاه لیورپول به هوادارانش هشدار داده است که تحت هیچ شرایطی از منابع غیررسمی اقدام به خریداری بلیت این بازی نکنند و آنها را از پرداختن ارقام نجومی برای تهیه بلیت این بازی منع کرده است.

فینال لیگ قهرمانان اروپا، شنبه هفته آینده در ورزشگاه المپیک کیف برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار