مجوز حضور در کلاس‌‌های سطح ۳ فدراسیون جهانی تنیس روی میز برای ۱۵ مربی ایرانی

سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز از قبول ۱۸ مربی شرکت‌کننده در کلاس‌ سطح دوی فدراسیون جهانی و حضور ۱۵ نفر از آنها در کلاس‌های سطح سه خبر داد.

پیمان حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در واکنش به خبر «قبولی سه ایرانی در آزمون سطح دوی فدراسیون جهانی تنیس روی میز» که روز ۳۰ اردیبهشت در منتشر شد، اظهار داشت: کلاس‌ سطح دوی فدراسیون جهانی طی روزهای ۱۵ تا ۲۱ تیر ماه ۹۶ زیر نظر «لیلیرسون»، مدرس این فدراسیون برگزار شد و این مدرس ITTF نیز سه روز پس از کلاس برگزار شده، پاسخ مربوطه را به فدراسیون کشورمان ارائه کرد.

وی افزود: در این کلاس ۱۸ نفر قبول شدند، یک نفر مردود شد و فقط دو نفر امتیاز ورود به کلاس سطح سه را دریافت نکردند. در واقع ۱۵ مربی می‌توانند در کلاس‌های سطح سه شرکت کنند و مشکلی از این بابت ندارند.

سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز گفت: از بین این مربیان نیز جمیل لطف‌الله‌نسبی، فاطمه کیوانی و میعاد مُکیف، به عنوان سوپروایزر انتخاب شدند تا همه نفرات شرکت‌کننده در کلاس سطح دو، فرم‌هایی را به صورت محرمانه برای‌شان ارسال می‌شود، تکمیل کرده و برای این سه مربی بفرستند تا آنها نیز به فدراسیون جهانی ارسال کنند. 

حسنی عنوان کرد: بعضاً پیش می‌آید که ارسال این فرم‌ها از سوی مربیان به یکی از سوپروایزرها چند ماه طول می‌کشد، اما این موضوع مانع حضور آنها در کلاس‌های سطح سه نمی‌شود و آنها مشکلی در این خصوص نخواهند داشت. تاکنون تعدادی از این فرم‌ها فرستاده شده و کار تکمیل سایر فرم‌ها نیز در حال انجام است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار