سقوط ملایی از صدر رنکینگ فدراسیون جهانی و صعود یک پله‌ای بریمانلو

در جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی جودو، سعید ملایی تنها پس از یک ماه صدرنشینی با یک پله سقوط در جایگاه دوم قرار گرفت.

خبرنگار ورزشی ، جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی جودو امروز (سه‌شنبه) اعلام شد و سعید ملایی تنها پس از یک ماه صدرنشینی در رنکینگ فدراسیون جهانی با یک پله سقوط به رتبه دوم وزن ۸۱- کیلوگرم سقوط کرد.

نماینده جودوی ایران به دلیل عدم حضور در مسابقات ماه جاری جودو با کسب ۴۷۶۸ امتیاز جای خود را در صدر رنکینگ این وزن به فرانک دی ویت هلندی واگذار کرد. در این وزن خاسان خالمیرزائف با کسب ۴۱۵۰ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

اما در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم، جواد محجوب، دیگر نماینده جودوی ایران با کسب ۱۹۲۰ امتیاز و بدون تغییر نسبت به ماه گذشته در رتبه شانزدهم باقی ماند. در این وزن گورام توشیشویلی با کسب  ۴۸۷۲ امتیاز  و یک پله صعود به صدر جدول این وزن صعود و جایگزین داوید مورای برزیلی شد. لوکاس کرپالک از جمهوری چک نیز در جایگاه سوم قرار دارد.

همچنین در وزن ۷۳- کیلوگرم، محمد محمدی بریمانلو با کسب ۱۸۳۱ امتیاز و یک پله صعود به رتبه هفدهم رنکینگ فدراسیون جهانی صعود کرد. در این وزن سوئیچی هاشیموتو با کسب ۵۹۵۰ امتیاز صدرنشین شد و رستم اروجوف از آذربایجان و اودبایار گونباتار از مغولستان در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار