پیشنهاد بارسلونا به اینتر برای خرید قطعی رافینیا

یکی از مقامات قهرمان لالیگا به اینتر در مورد جذب قطعی بال برزیلی آبی‌و‌اناری‌ها پیشنهاد داد.

، آریه‌دو برایدا، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا به اینتری‌ها هشدار داد که سرعت مذاکرات‌شان برای جذب رافینیا را افزایش دهند و گرنه او را از دست خواهند داد.

رافینیا ماه ژانویه با قراردادی ۶ ماه از بارسلونا به اینتر پیوست و به این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد اما ظاهراً در قرارداد او بندی وجود ندارد که به اینتر اجازه دهد قرار داد این هافبک برزیلی را قطعی کند.

با این حال بارسایی‌ها این فرصت را به نراتزوری داده‌اند که اولین تیمی باشند که برای خرید بازیکن آنها پیشنهاد بدهند.

برایدا در این خصوص گفت: این احتمال وجود دارد که رافینیا در اینتر بماند اما هنوز هیچ چیزی قطعی نیست. باشگاه‌های دیگری هم هستند که می‌خواهند او را به خدمت بگیرند. رافینیا بازیکن فوق‌العاده‌ای است که توانایی‌های فنی بسیار خوبی دارد. من فکر می‌کنم که او می‌تواند برای اینتر بازیکن مفیدی باشد.

مدیر ورزشی بارسلونا ادامه داد: رافینیا توانسته آثار منفی دور طولانی مدت خود از میادین را از بازی‌اش پاک کند و او الان برای فصل آینده کاملاً آماده است. کمی طول می‌کشد که قرارداد بعدی‌اش منعقد شود. قیمت بازیکنان بالا رفته و بعد از رفتن نیمار به پاری‌سن‌ژرمن، وضعیت بازار نقل و انتقالات تغییر کرده است. رافینیا هم بازیکنی است که می‌‌داند چگونه به تیمش کمک کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار