فستیوال گل در بازی خداحافظی پیرلو با زمین فوتبال

در حضور گروه زیادی از ستارگان و اسطوره‌های فوتبال ایتالیا و سری A،‌ هافبک سابق تیم‌های میلان، یوونتوس و اینتر به دوران بازیگری‌اش پایان داد.

، شب گذشته (دوشنبه) بازی خداحافظی آندره‌ا پیرلو از دنیای فوتبال با حضور گروه زیادی از ستاره‌های فوتبال ایتالیا و بازیکنان سابق سری A در ورزشگا سن‌سیروی میلان برگزار شد که این بازی پرگل در نهایت با تساوی ۷-۷ به پایان رسید.

در این بازی که میان دو تیم موسوم به «ستاره‌های سفید» و «ستاره‌های آبی» برگزار شد، فیلیپو اینزاگی هم‌تیمی سابق پیرلو در میلان هت‌تریک کرد و دیگر هم‌تیمی سابق او آندری شوچنکو هم گل اول بازی را درست بلافاصله پس از شروع مسابقه زد. تیم ستاره‌های آبی تا ۱۹ دقیقه به پایان بازی ۷ بر ۳ جلو بود، اما با هت‌تریک اینزاگی تیم ستاره‌های سفید توانست گل‌های خورده را جبران کند.

در فاصله ۱۰ دقیقه به پایان مسابقه، آندره‌ا پیرلو از میدان خارج شد و جای خود را به پسرش نیکولو که در تیم نوجوانان یوونتوس توپ می‌زند داد، کسی که مانند پدرش در میانه میدان بازی می‌کند.

در این بازی پاتو (۱۳)، کریستین ویری (۳۲)، آلساندرو دل‌پیرو (۴۱)، فیلیپو اینزاگی (۷۵، ۷۹ و ۸۴)، ماتری (۷۸) برای ستاره‌های سفید و شوچنکو (یک و ۴۴)، کوالیارلا (۶)، کاسانو (۳۰)، کافو (۳۵)، بروکی (۷۴) و تونی (۷۱) برای ستاره‌های آبی گلزنی کردند.

ترکیب تیم ستاره‌های سفید

آبیاتی، دیدا، بونوچی، کیه‌لینی، کاستاکورتا، فاوالی، یانکولوفسکی، مالدینی، نستا، اودو، شیمیچ، زامبروتا، زانتی، بارونیو، کامورانزی، گتوسو، لمپارد، پپه، پیرلو، روی کاستا، وراتی، ویدال، باجو، دل‌پیرو، دی‌ناتاله، یاکویینتا، اینزاگی، ماتری، پاتو، رونالدو، توتی و ویری.

ترکیب تیم ستاره‌های آبی

بوفون، استوراری، آدانی، بارتزالی، بونرا، کافو، دیانا، فرارا، کالادزه، ماتراتزی، سرژینیو، پیرلو، آلبرتینی، آمبروزینی، بروکی، دروسی، مارکیزیو، پروتا، سیدورف، بوریلو، کاسانو، کوالیارلا، رونالدینیو، شوچنکو، کارلوس توس، لوکا تونی و ونتولا.

همچنین روی نیمکت دو تیم مربیانی همچون آنتونیو کونته، کارلو آنچلوتی و روبرتو دونادونی حضور داشتند.

گزارش تصویری این بازی را در ادامه مشاهده کنید:

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار