بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم ملی هندبال/ سلطانی‌فر: هندبال توانایی درخشش در بازی‌های آسیایی را دارد

وزیر ورزش و جوانان گفت: هندبال توانایى خوبی برای درخشش در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ دارد و با برنامه ریزی ۵ تا ۱۰ ساله می‌تواند همچون والیبال به قدرت برتر قاره کهن تبدیل شود.

، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی هندبال در جمع ملی‌پوشان اظهار داشت: واقعیت آن است که سوابق هندبال نشان مَی‌دهد در چند دوره این رشته با فراز و نشیب همراه بوده است، اما اکنون دوره جدیدی را آغاز کرده است. همیشه فکر مَی کردم چرا اتفاقات خوب والیبال در هندبال نمی افتد؟ این رشته ظرفیت‌های خوبی دارد و از لژیونرهای زیادی بهره می‌برد. دور از ذهن نیست که با برنامه ریزی و تلاشی که با مدیریت رحیمی آغاز شده و سوابقی که او در مدیریت ورزش دارد و با عنایت به ظرفیت بالای هندبال، به یقین دوران جدیدی در هندبال شروع شده و سال‌های آینده خبرهای خوبی از هندبال می شنویم.

وی افزود: حساب ویژه ای روی هندبال باز کردیم و حمایت و پشتیبانی کافی هم صورت می‌گیرد و انتظارات هم ویژه است. با بررسی‌هایی هم که داشتیم در رده‌های سنی پایین‌تر هم از پتانسیل خوبی برخوردار هستیم که همه این موارد می تواند به آینده خوب هندبال ایران کمک کند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: هندبال توانایى خوبی برای درخشش در بازی‌های جاکارتا دارد و با برنامه ریزی ۵ تا ۱۰ ساله می‌تواند همچون والیبال به قدرت برتر قاره کهن تبدیل شود.

سلطانی‌فر عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از همه توانمندی برای حمایت بیشتر و برگزاری اردوهای بهتر دریغ نخواهند کرد تا نتیجه خوبی بگیریم.

وی درباره سرمربی خارجی تیم ملی هندبال گفت: سرمربی جدید هم از سوابق خوبی برخوردار است و در حرکت جدید هندبال ایران می‌تواند به ما کمک کند تا موفقیت‌های این رشته رقم بخورد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار