امیری: مشاوره برخی افراد که کنار فدراسیون جانبازان هستند، از سر خیرخواهی نیست/ هیچ وقت با این سیستم کار نمی‌کنم و دیگر بازنخواهم گشت

سرمربی مستعفی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین دلایل این تصمیمش را عنوان کرد.

حسین امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره استعفایش از سمت سرمربیگری تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین اظهار داشت: من نامه استعفا را برای محمد تابع مسئول فنی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و رونوشت آن را نیز برای محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک فرستاده‌ام.

وی درباره دلیل این استعفا گفت: مسئول من در انجمن خانم الله‌کرمی بود و پس از کناره رفتن او، دلیل برای ادامه همکاری ندیدم.

سرمربی مستعفی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین با اشاره به اینکه این استعفا ربطی به حضور یوسف آجراو در انجمن تیراندازی نداشته است، عنوان کرد: آجرلو استاد من بوده و احترام زیادی برایش قائل هستم، اما این استعفا ربطی به حضور او ندارد.

امیری تصریح کرد: من بیش از ۴ سال سرمربی تیم ملی بودم و کارنامه‌ام کاملاً مشخص است. ان‌شاالله که پس از من، نتایج بهتر شود و رکوردهای خوب و جدیدی نیز به ثبت برسد.

وی با بیان این جمله که «هیچ وقت با این سیستم کار نمی‌کنم و هرگز بازنخواهم گشت»، ادامه داد: برخی افراد غیرتخصصی در کنار فدراسیون هستند و مشاوره می‌دهند که این مشاوره از سر خیرخواهی نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار