پرین: می‌‌خواهم در یوونتوس رقیب شزنی شوم

دروازه‌بان ایتالیایی تیم فوتبال جنوا اعتراف کرد که یوونتوس مقصد اصلی او برای فصل آینده است.

، ماتیا پرین تأیید کرد که اگر یوونتوس به او پیشنهاد بدهد این پیشنهاد را خواهد پذیرفت و آماده رقابت با وویچخ شزنی است که بعد ازرفتن جان لوئیجی بوفون سنگربان اول بانوی پیر محسوب می‌شود.

دروازه‌بان تیم جنوا که اخباری درباره احتمال پیوستن او به یوونتوس و آغاز مذاکرات دو باشگاه برای انتقال او به تورین منتشر شده است، به نشریه کوریره دی‌تورینوی ایتالیا گفت: دانستن اینکه من یکی از گزینه‌های مد نظر یوونتوسی‌ها هستم واقعاً رضایتبخش و باورنکردنی لذتبخش است. مورد توجه یوونتوس قرار گرفتن، چیزی نیست که برای هر کسی رخ دهد و به همین دلیل این اتفاق برای من مایه مباهات است.

پرین در پاسخ به این سؤال که آیا پیوستن او به یوونتوس قطعی است، اظهار داشت: تا جایی که من می‌دانم نه اما کاملاً مشخص است که اگر من شانسی برای پیوستن به یوونتوس داشته باشم حتماً از آن استفاده می‌کنم. ببینیم چه می‌شود. ما در جنوا به تمام پیشنهادها گوش می‌کنیم با این حال تکرار می‌کنم که مورد توجه یوونتوس قرار گرفتن برای هر بازیکنی دلیل برای افتخار کردن است. من تا چند روز آینده تصمیم‌گیری می‌کنم. دوست دارم به تیمی بروم که مرا به رؤیاهایی مثل حضور در لیگ قهرمانان برساند.

سنگربان جنوا در خصوص رقابت سختی که با شزنی برای تصاحب پیراهن شماره یک یووه خواهد داشت هم گفت: من می‌دانم که در یوونتوس مانند هر تیم بزرگ دیگری، من باید با یک دروازه‌بان بزرگ رقابت کنم تا به ترکیب اصلی تیم برسم. با این حال من آماده این رقابت هستم. من هر روز عرق خواهم ریخت و تمام تلاشم را می‌کنم تا پیشرفت کنم و کار سرمربی را برای انتخاب دروازه‌بان اول تیم سخت کنم. زمانی که بوفون برود، یک گروه از درواز‌ه‌بان‌هایی که دوست دارند پیراهن تیم ملی را بپوشند برای گرفتن جای او در تیم ملی تلاش خواهند کرد و من هم امیدوارم که بتوانم به این هدف برسم و امیدوارم که لیاقتش را داشته باشم. من پیش از این درباره او صحبت کرده‌ام و فکر نمی‌کنم که دیگر نیاز به این کار باشد. بوفون برای تمام دروازه‌بان‌های دنیا یک الگو بوده است و من فکر می‌کنم که او بهترین دروازه‌بان تاریخ است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار