پیام دل‌پیرو به بوفون بعد از خداحافظی سنگربان بانوی پیر

کاپیتان سابق یوونتوس از هم‌تیمی قدیمی‌اش در این تیم که دستکش‌هایش را آویزان کرد، تمجید به عمل آورد.

، آلساندرو دل‌پیرو می‌گوید می‌داند که جان لوئیجی بوفون بعد از انجام آخرین بازی‌اش برای یوونتوس چه حس و حالی داشته و به او قوت قلب داد.

بوفون روز گذشته به دوران ۱۷ ساله بازیگری‌اش پایان و آخرین بازی‌اش را برای بانوی پیر در شب پیروزی ۲ بر یک خانگی مقابل هلاس ورونا انجام داد.

به همین مناسبت آلساندرو دل‌پیرو در صفحه اینستاگرامش پیامی احساسی برای هم‌تیمی سابقش گذاشته است: امروز، لحظه توست، جیجی. امروز، روزی است که در استادیوم تو در چشم همه نگاه کردی، اشک‌ها را پاک کردی و برای آخرین بار به طرفدارانت بدرود گفتی. تو یک جام دیگر را در حرفه افسانه‌ای و بی‌پایانت بلند کردی، حرفه‌ای که من در نیمی از آن افتخار داشتم کنارت بازی کنم. تو و همه شما استثنایی بوده‌اید. چنین بدرودی بهترین اتفاق ممکن است. من شما را بعد از بردن اولین اسکودتو ترک کردم و امروز تو با در دست داشتن هفتمین جام قهرمانی، خداحافظی کردی. هفت قهرمانی متوالی. این دیوانه کننده است!

دل‌پیرو در ادامه پیامش نوشته است: تو خودت باید خوب بدانی که داستانی که امروز تمام شد در واقع هرگز تمام نخواهد شد. این داستانی است که تو را در آینده‌ای پر از احساسات، موفقیت و دریایی از کارهایی که باید انجام دهی، راهنمایی می‌کند. جیجی امیدوارم آینده‌ات پر از موفقیت باشد. تو لیاقتش را داشتی.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار