صعود ساحلی بازان ایران به فینال تور جهانی تک ستاره ترکیه

تیم «ب» والیبال ساحلی ایران ( رئوفی و میرزاعلی) با پیروزی دو بر یک برابر تیم ترکیه (یورلو – مرمر) به دیدار پایانی تور جهانی تک ستاره‌ ترکیه راه یافتند.

به‌ گزارش و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی آیدین ترکیه شب گذشته (شنبه) با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که در مهم‌ترین دیدار تیم‌ ‌ملی «ب» ایران با ترکیب رحمان رئوفی و حامدمیرزاعلی رو در روی تیم ترکیه (یورلو – مرمر) قرار گرفت که در پایان ساحلی بازان ایران در ست های دوم و سوم با امتیازهای ۲۱ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۷ برابر میزبان به پیروزی رسیدند و گام به دیدار فینال گذاشتند.

نماینده ترکیه در برابر تیم ایران «ب» که از حمایت هواداران خود برخوردار بود تنها در ست اول با امتیاز ۲۱ بر ۱۸ به پیروزی رسید.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی تیم تیم صربستان (کلاریچ- باستا ) با نتیجه دو بر صفر تیم روسیه (هودیاکف – بایکانف) را شکست داد و راهی فینال شد.

به ‌این‌ ترتیب در دیدار رده بندی تور جهانی یک ستاره ترکیه از ساعت ۱۵ تیم ترکیه به مصاف روسیه می‌رود و از ساعت ۱۷:۳۰ امروز تیم‌ ‌ملی «ب» ایران در فینال به مصاف تیم صربستان خواهد رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار