انصاری‌فرد: در بهترین شرایط راهی جام جهانی خواهیم شد/ محبت‌ هواداران را جبران می‌کنیم

مهاجم تیم ملی کشورمان گفت: تیم ملی با دو جلسه تمرین با نفرات کامل به مصاف ازبکستان رفت، اما برای جام جهانی با آمادگی کامل و صددرصد راهی مسابقات می‌شویم.

خبرنگار ورزشی ، کریم انصاری‌فرد در پایان دیدار دوستانه ایران و ازبکستان در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی را انجام دادیم. برخلاف آنچه که گفته می‌شد و همه ما شاهد بودیم ازبکستان بازی خوبی را ارائه کرد، این در حالی بود که تیم ما فقط در دو سه روز پایانی این فرصت را داشت که با تمام نفراتش تمرین کند. به‌هرحال بازی‌های لیگ‌های داخلی و خارجی تازه به پایان رسیده و یکسری از بازیکنان در دو روز پایانی از سفر برگشتند.

وی افزود: قطعاً تیم ملی در آینده بهتر خواهد شد. ما این فرصت را داریم که طی یک ماه آینده با تمام توان یک دوره آماده‌سازی خوب را طی کنیم و با بهترین شکل آماده بازی‌ها شویم.

مهاجم تیم ملی کشورمان درباره انتظارات زیادی که مردم از تیم ملی دارند، یادآور شد: قطعاً پتانسیل تیم ملی بالاست. همه ما صددرصد توان خود را به کار خواهیم گرفت تا با آمادگی بسیار خوب وارد مسابقات شده تا شرمنده مردم نشویم، هوادارانی که همیشه به ما لطف داشتند و امروز هم برای حمایت از تیم ملی به ورزشگاه آمدند.

انصاری‌فرد در واکنش به این سؤال که آیا برنامه آماده‌سازی تیم ملی خوب بوده است یا نه، عنوان کرد: تا الان که بازی‌های دوستانه خوبی را برگزار کرده‌ایم و یک دوره آماده‌سازی در ترکیه و همچنین اردوی دیگر در روسیه خواهیم داشت که تمرینات و بازی‌های تدارکاتی پیش رو کمک می‌کند تا با شرایط ایده‌آل راهی مسابقات شویم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خدا را شکر در همه پست‌ها بازیکنان خوبی داریم. حتی در یک ماه آینده این فرصت را داریم تا صددرصد آماده شویم. ان‌شاءالله تیم ملی این اتحاد و یکدلی خود را حفظ کرده و با همین روند راهی جام جهانی خواهیم شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار