جهانبخش: کادر فنی انتظار داشت تیم ملی زودتر از این جمع می‌شد/ تیم امید ازبکستان در برخی موارد بهتر از تیم اصلی‌اش بود

هافبک - مهاجم تیم ملی کشورمان گفت: انتظار کادر فنی این بود که بازیکنان زودتر از اینها دور هم جمع می‌شدند، اما ما فقط با یکی دو جلسه تمرین به مصاف ازبکستان رفتیم.

خبرنگار ورزشی ، علیرضا جهانبخش که فرصت همراهی تیم ملی را در بازی با ازبکستان را پیدا نکرد، در پایان مسابقه گفت: بازی در سطح خوبی انجام شد. متاسفانه بازیکنان ما دیر به اردوی تیم ملی اضافه شدند و شاید فقط یک یا دو جلسه تمرین با کل نفرات انجام شد و در این شرایط مقابل ازبکستان به میدان رفتیم. از طرفی کادر فنی برای این بازی برنامه‌ریزی کرده بود و لیست تیم ملی هم باید اعلام می‌شد به این خاطر کی‌روش تصمیم گرفت بازیکنان را در این مسابقه محک بزند.

وی افزود: جدا از بازی باید به خاطر فضای خوبی که در ورزشگاه آزادی وجود داشت از مردم تشکر کرد. امیدوارم این روند حمایت تیم ملی همچنان ادامه داشته باشد.

بازیکن تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ آماده‌سازی تیم ملی خوب پیش رفت یا نه؟ تصریح کرد: مهمترین مسئله جمع شدن زودتر تیم بود که کمک می‌کرد بازیکنان به هماهنگی بیشتری برسند، اما این اتفاق رخ نداد و دیدید در یکی دو روز اخیر بازیکنان تیم ملی دور هم جمع شدند. کادر فنی انتظار داشت که زودتر از اینها این اتفاق رخ دهد. در بازی امروز هم دیدید که ۸۰ درصد از بازیکنان تیم ملی با همدیگر هماهنگی نداشتند و دلیلش هم دیر جمع شدن بازیکنان بود.

جهانبخش در خصوص اینکه آیا بازیکنان تیم ملی با استرس وارد جام جهانی خواهد شد، گفت: نگاه‌مان به بازی‌ها مثبت است، اگر چه در گروه بسیار سختی قرار داریم اما قطعا با آمادگی بهتری راهی مسابقات خواهیم شد. کار ما خیلی سخت است و حریفان در سطح بالایی فوتبال بازی می‌کنند، اما ما هم سعی می‌کنیم در یک ماه باقی‌مانده خود را خیلی خوب آماده مسابقات کرده که ان‌شاء‌الله بتوانیم کیفیت خیلی خوبی در جام جهانی ارائه دهیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا باید از این تیم ملی انتظار نتیجه گرفتن داشت یا نه؟ گفت: باید واقع‌بین بود. ما در گروه سختی قرار داریم اما قطعا تیم یکدل و متحدی داریم و هدف ما این است که از پرچم ایران دفاع کنیم. برای خوشحال کردن مردم همه تلاش خود را انجام می‌دهیم، اما قطعاً بازی‌های سختی پیش روی تیم ملی است.

هافبک - مهاجم تیم ملی کشورمان در پایان درباره این که آیا واقعاً امید ازبکستان حریف تدارکاتی خوبی برای ایران بود یا نه؟ اظهار داشت: همین تیم امید ازبکستان قهرمان امیدهای آسیا شده بود و تیم خیلی خوب و با کیفیتی نشان داد، حتی وقتی بین بچه‌ها صحبت شد بیشتر نفرات اعتقاد داشتند در برخی موارد حتی تیم‌شان بهتر از تیم اصلی ازبکستان بود و فکر می‌کنم تیم ملی امروز محک خوبی خورد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار