اوسیانو:کریمی مراقب اتهاماتی که بدون اثبات می‌زند باشد/ او گذشته فوق‌العاده‌اش را از بین می‌برد

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، علی کریمی با اظهارات اخیرش تمام دستاوردهای فوق‌العاده خود را از بین می‌برد.

خبرنگار ورزشی ، اوسیانو کروز درباره اینکه علی کریمی مواردی را علیه سرمربی تیم ملی مطرح کرده است، گفت: باعث تأسف است که بازیکنی که گذشته فوق‌العاده‌ای در عرصه بازیگری داشته این چنین به دنبال ضربه زدن به تیم ملی کشورش است. متأسفانه به دلیل نبود توجهات به میزان گذشته، این اتفاق برای برخی بازیکنان که دوران بازیگری خود را پشت سر می‌گذارند، رخ می‌دهد که به دنبال این‌گونه جلب توجهات باشند و اگر شما رفتارهای علی کریمی را در این فصل بررسی کنید، متوجه می‌شوید که او هم از این دست کارها انجام داده، اما در مسیری اشتباه که باعث لطمه زدن به تیم ملی بوده است.

وی افزود: وقتی سرمربی تیم ملی، آقای کی‌روش درهای تیم را به روی ایشان گشود که بتواند به تیم ملی کمک کند، متأسفانه ایشان به تیم ملی پشت کرد و تیم ملی را رها کرد و من جداً متأسفم که او تمام دستاوردهای خودش  و گذشته فوق‌العاده‌اش به‌عنوان یک بازیکن را با رفتارهایش به‌عنوان مربی از بین می‌برد.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان گفت: کریمی باید مراقب اتهاماتی که بدون اثبات مطرح می‌کند، باشد، چرا که این موضوع می‌تواند مشکلات زیادی را برای او در آینده ایجاد کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار