احمدی: هنوز هم نمی‌دانم چرا کی‌روش دیگر به من بازی نداد/ معلوم نیست در روسیه چه کسی دروازه‌بان خواهد بود

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان هنوز نمی‌داند چرا کارلوس کی‌روش در جام جهانی ۲۰۱۴ از وجود او درون دروازه تیم ملی استفاده نکرده است.

رحمان احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، با اشاره به گمانه‌زنی‌های مختلف در مورد اینکه کدام دروازه‌بان در جام جهانی روسیه درون دروازه تیم ملی خواهد ایستاد، گفت: همه گلرهای تیم ملی خوب هستند و این نظر سرمربی است که چه کسی بازی کند. در جام جهانی قبلی هم خیلی‌ها تصور می‌کردند من در ترکیب ثابت قرار بگیرم، ولی یک نفر دیگر درون دروازه قرار گرفت و از اینکه من از ترکیب بیرون رفتم، واقعاً شوکه شدم. هنوز هم نمی‌دانم چرا کی‌روش دیگر به من بازی نداد و در این مورد باید خودش یا گاسپار صحبت کنند که البته او الان دیگر در تیم ملی نیست.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان تهران در مورد اینکه آیا بیرانوند گزینه خوبی برای بازی کردن در جام جهانی است یا خیر، خاطر نشان کرد: واقعاً مشخص نیست کدام دروازه‌بان در خط دروازه خواهد ایستاد و باید منتظر تصمیم کی‌روش باشیم. فکر می‌کنم هر گلری که در آخرین بازی تدارکاتی به میدان برود در جام جهانی هم بازی خواهد کرد. هیچ‌کس نمی‌تواند پیش‌بینی کند که کی‌روش چه تصمیمی خواهد گرفت. فعلاً که بیرانوند در بازی‌های دوستانه به میدان می‌رود و تا الان شانس اول است. باید ببینیم تا شروع جام جهانی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد وضعیت خودش در پیکان و اینکه برای فصل بعد چه تصمیمی خواهد گرفت، تصریح کرد: فعلاً که استراحت می‌کنم و هنوز صحبتی با پیکان یا تیم‌های دیگر نداشته‌ام. طبیعتاً اولویتم ماندن در پیکان است. البته باید دید شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار