مانچینی: ایتالیایی برای قهرمانی در یورو و جام جهانی می‌سازم

سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا تلاش دارد که هواداران این تیم را نسبت به آینده آتزوری خوشبین کند.

، روبرتو مانچینی تأکید کرد که هدف او به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا، ساختن تیمی با پتانسیل قهرمانی در دو تورنمنت بزرگ پیش‌رو است.

مانچو که کار خود در تیم ملی ایتالیا را ۹ روز دیگر در یک بازی دوستانه مقابل عربستان سعودی آغاز خواهد کرد و پس از آن هم شاگردانش را در دو دیدار دوستانه دیگر مقابل فرانسه و هلند به میدان خواهد فرستاد، به سایت فدراسیون فوتبال ایتالیا گفت: من به اتفاقاتی که دارد برایم رخ می‌دهم افتخار می‌کنم. فکر می‌کنم برای یک مربی، هدایت تیم ملی کشورش نهایت افتخار باشد و من بابت اینکه چنین فرصتی در اختیارم گذاشته شده، خوشحالم. متأسفانه در فوتبال گاهی اوقات شما مجبورید لحظات سخت و منفی را سپری کنید، پس ما باید راهی برای برگرداندن تیم ملی به جایی که به آن تعلق دارد، پیدا کنیم.

مانچینی ادامه داد: ایتالیا همیشه یکی از بهترین تیم‌های ملی دنیا بوده و به همین دلیل ما امیدواریم که تمام فاکتورهای لازم برای رسیدن به این هدف را داشته باشیم. اهداف اصلی من در این تیم همان چیزهایی است که تیم ملی همیشه داشته است که آنها هرچه سریعتر احیا کردن تیم برای رسیدن به سطحی است که پتانسیل قهرمانی در یورو و جام جهانی داشته باشد. جز این من هیچ هدف دیگری ندارم. بازیکنانی که به اردوی تیم ملی می‌آیند، همگی بازیکنانی حرفه‌ای هستند. آنها می‌دانند چه چیزی لازم است و چه کاری باید انجام دهند. همه ما باید حامی تیم ملی باشیم چون این تیم به تمام مردم کشور تعلق دارد. زنده‌ باد آتزوری.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار