کعبی: ویسی بهترین گزینه برای استقلال خوزستان است/ برای تصمیم‌گیری عجله نمی‌کنم

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان در فصل گذشته اعتقاد دارد که عبدالله ویسی بهترین گزینه برای هدایت این تیم در فصل آینده است.

عقیل کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد آخرین وضعیت تیم استقلال خوزستان گفت: فعلاً که چیزی مشخص نیست و ما هر روز خبرهای مختلفی می‌شنویم. شرایط باشگاه که در فصل گذشته خیلی بد بود و اگر وضعیت همین‌طور باقی بماند قطعاً بسیاری از بازیکنان قراردادشان را تمدید نخواهند کرد. اگر اشتباه نکنم حدود ۱۵ بازیکن قراردادشان تمام شده است.

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفدهمین دوره لیگ برتر در مورد وضعیت خودش نیز تصریح کرد: قرارداد من تمام شده است و چند پیشنهاد خوب دارم، اما هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. من در دو سال گذشته خیلی اذیت شدم و دوست ندارم این شرایط را دوباره تجربه کنم، به همین دلیل برای تصمیم‌گیری عجله نمی‌کنم. باید جایی بازی کنم که آرامش داشته باشم و با مشکلات مالی هم مواجه نشوم.

وی در مورد اینکه مسئولان استقلال خوزستان صمد مرفاوی را به‌عنوان سرمربی انتخاب کرده‌اند، اظهار داشت: من هم این خبر را شنیده‌ام، ولی از طرفی این شایعه مطرح است که شاید مالکیت باشگاه تغییر کند و امکان تغییر در کادر فنی هم وجود دارد. به نظر من ویسی بهترین گزینه برای هدایت استقلال خوزستان است و بازیکنان پارسال به خاطر او در این تیم ماندند. اگر باشگاه پول بازیکنان را بدهد و ویسی هم در این تیم باشد، قطعاً خیلی از بازیکنان قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار