کی‌روش: شنا کردن در خلاف جهت منطقی نیست

سرمربی تیم ملی می گوید حالا که همه اهالی فوتبال راضی هستند، او نیز رضایت دارد.

به گزارش "توپ"، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در حاشیه تمرین ملی پوشان درباره دیدار با ازبکستان گفت: اینجا هستیم که یک بازی برابر ازبکستان انجام دهیم و امیدواریم همه چیز اوکی باشد.


کی روش در پاسخ به این سوال که فکر می کنید تا چه اندازه حضور مردم می تواند در روند تیم ملی در جام جهانی تاثیر بگذارد، تصریح کرد: یک سال پیش فکر می کردم که مهم باشد اما الان دیگر مطمئن نیستم.
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا اینگونه فکر می کنید، گفت: شما چه فکر می کنید؟


وی در ادامه در جواب خبرنگاری که گفت احتمالا شما بابت حضور بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا ناراحت هستید خاطر نشان کرد: نمی خواهم در این باره صحبت کنم.


او در ادامه در واکنش به این موضوع که مردم نگران این موضوع هستند که تیم ملی مسیر مناسبی برای آماده سازی به دلیل عدم حضور ملی پوشان طی نکرده، بیان کرد: از خود هواداران و افرادی که می دانید سوال کنید.


کی روش در شرایطی که به نظر می رسید میلی به گفت و گو ندارد، در واکنش به سوال خبرنگاری که گفت از وضعیت شما همه مردم ناراحت می شوند و ما نیز دلگیر می شویم، گفت: چرا شما ناراحت هستید؟ همه در کشور راضی هستند و چرا شما باید ناراحت باشید؟ روز قبل از بازی این سوال را می پرسید؟ این سوال را باید ۲۰ روز پیش مطرح می کردید.


سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا بر خلاف همیشه سرحال نیستید، اضافه کرد: وقتی شما برای یک مدت زیادی بر عکس جهت رودخانه شنا می کنید، این حرکت معقول نیست و بعد از مدتی به این نتیجه می رسید که باید مانند جهت رودخانه شنا کنیم. وقتی همه خوشحال هستند، منم باید خوشحال باشیم. فدراسیون، سازمان لیگ، باشگاه ها و مربیان خوشحال هستند و در نتیجه من هم باید خوشحال باشم.
کی روش در پاسخ به این سوال که چرا نیمه پر لیوان که آمادگی لژیونرها هست را مد نظر قرار نمی دهید، گفت: اگر شما می خواهید درباره شرایط لژیونرها صحبت کنید، یک موضوع دیگر است که با مبحث آمادگی متفاوت است. راجع به دو مبحث مختلف می خواهیم صحبت کنیم. آیا شما فکر می کنید چون ما چند لژیونر داریم، نیاز به آماده سازی نداریم؟ این نقطه نظر من نیست و شما نمی توانید من را مجبور کنید که نظرم را عوض کنم. بنده قبول می کنم این واقعیت را و فقط می پذیرم. چرا من باید لبخند بزنم؟ این تصمیم فدراسیون است و من می پذیرم.

 

کی روش در واکنش به این موضوع که چرا مصاحبه دیروز شما با رکورد با مصاحبه امرو کاملا متفاوت است و امروز بر خلاف دیروز نا امیدانه صحبت می کنید، تصریح کرد: آن مصاحبه ۷ ماه پیش انجام شده بود.


سرمربی تیم ملی در واکنش به اینکه مردم به دانش کی روش امید دارند، عنوان کرد: یک مطلب را باید شفاف مطرح کنیم. ما در مصاحبه باید همواره امید و انگیزه و توقع بهترین ها را داشته باشیم. ولی یک تفاوت وجود دارد. بعضی از افراد بیشتر مستحق یک سری مسائل هستند. آن افراد چه کسانی هستند؟ افرادی که بیشتر آماده می شوند و تعهد بیشتری نسبت به هدف خود دارند، نتایج بهتری می گیرند و خدا نیز به این اهداف بیشتر کمک می کند. امروز بازیکنان اینجا هستند و فردا یک مسابقه خواهیم داشت. از فردا که تمرینات با بازیکنان جدید ادامه پیدا می کند تلاش می کنیم تا شروع جام جهانی بهترین تلاش را انجام دهیم و بهترین آماده سازی را داشته باشیم. من نمی توانم این موضوع را پنهان کنم که اتفاق نادرستی رخ داد. یک برنامه کامل مادر که ما از یک سال پیش تهیه کردیم و فدراسیون نیز تایید کرده بود و قرار بود اتفاق بیفتد. برنامه آماده سازی ما تبدیل شد به برنامه یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که من موافق آن نیستم. ولی این اتفاق رخ داده و چرا باید راجع به آن حرف بزنیم وقتی همه خوشحال بودند؟ هیچ مطلب دیگری راجع به این موضوع نداریم و باید از این واقعیت بهترین دستاورد را داشته باشیم. این تصمیم و گزینه فوتبال ایران بود و من باید این موضوع را بپذیرم و پذیرفتم ولی شما نمی توانید من را مجبور کنید که بگویم موافق آن هستم. من از شما این سوال را می پرسم، شما تا امروز نگران این موضوع نبودید و چرا امروز نگران شدید؟ آبی که از زیر پل رد می شود، هیچگاه برنخواهد گشت. عذر خواهی می کنم اما این دو گانگی را متوجه نمی شوم. آخرین مرتبه است که راجع به این مطلب صحبت می کنم. الان باید تمرکز ما روی آماده سازی بازیکنان باشد و سعی کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

ادامه دارد...

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار