هاینکس: تصمیم واگنر برای بازنشستگی از تیم ملی آلمان عجولانه و احساسی بود/ نویر فردا بازی می‌کند

سرمربی سرخپوشان مونیخی اعلام کرد، مانوئل نویر سرانجام پس از ماه‌ها دوری از میادین فردا بازی خواهد کرد.

، یوپ هاینکس که شاگردانش فردا شب (شنبه) در دیدار فینال جام حذفی آلمان در ورزشگاه المپیک شهر برلین به مصاف اینتراخت فرانکفورت خواهند رفت، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: امیدوارم برای بازی فردا همه بازیکنانم را در اختیار داشته باشم و این از هر چیزی مهمتر است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه فردا همچون بازی‌های گذشته اسون اولرایش درون دروازه بایرن مونیخ خواهد ایستاد، خبر خوشحال‌کننده‌ای را به هواداران این تیم داد و گفت: نویر فردا بازی خواهد کرد، اما نه از ابتدا. مانوئل نه تنها برای جام جهانی آماده خواهد بود، بلکه قوی‌تر از گذشته در اختیار تیم ملی آلمان خواهد بود.

سرمربی باواریایی‌ها که فردا برای آخرین بار هدایت سرخپوشان مونیخی را عهده‌دار خواهد بود، اظهار داشت: دوران حرفه‌ای من در سال ۲۰۱۳ با فتح سه‌گانه قهرمانی پایان یافت. نمی‌دانم فردا چه اتفاقی خواهد افتاد، اما می‌دانم که جو احساسی خواهد بود. فینال جام حذفی در «ومبلیِ آلمان» هم بازی خاصی است.

هاینکس درباره وضعیت مهاجم ملی‌پوش تیمش نیز خاطرنشان کرد: مولر درد معده خود را ریکاوری کرده و فردا می‌تواند بازی کند. توماس امروز در تمرین تیم شرکت کرد و آماده بازی مقابل اینتراخت است. شاید او از ابتدا به میدان برود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با هشدار به شاگردانش بابت دست‌کم گرفتن شاگردان نیکو کواچ یادآورد شد: در فوتبال هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد، بنابرین باید هوشیار باشیم.

سرمربی ۷۳ ساله سرخپوشان مونیخی همچنین در تمجید از جانشین خود نیز یادآورد شد: بایرن فصل آینده موفقیت‌های بیشتری کسب خواهد کرد، به خصوص اینکه نیکو کواچ هم هدایت تیم را از تابستان پیش‌رو برعهده خواهد گرفت.

یوپ هاینکس همچنین در واکنش به انتقاداتی که به مهاجم لهستانی‌اش می‌شود، گفت: طبیعی است که از لواندوفسکی به‌عنوان مهاجمی در سطح کلاس جهانی، در صورت ناکامی در گلزنی انتقاد شود. به نظرم اما این حجم انتقاد از روبرت درست نیست، آنهم از مهاجمی که ۴۰ گل برای بایرن به ثمر رسانده است. به‌هرحال او هم نباید از کوره در برود و باید به خودش ایمان داشته باشد.

وی در پایان در خصوص خداحافظی واگنر ۳۰ ساله از تیم ملی آلمان در پی دعوت نشدنش به تیم ملی برای جام جهانی ۲۰۱۸ تأکید کرد: واگنر بازیکنی بلندپرواز است و اولین کسی بود که امروز سر تمرین حاضر شد. به نظر رویای او برای حضور در جام جهانی با دعوت نشدنش به تیم ملی آلمان از هم پاشیده است. با این حال به اعتقاد من، او واکنشی عجولانه و احساسی از خود نشان داد، اما به‌هرحال به تصمیم ساندرو احترام می‌گذارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار