محمدخانی: بزرگ‌ترها باید مشکل برانکو و مسلمان را حل کنند/ بازیکنان پرسپولیس معرفت به خرج دهند

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که این باشگاه باید محسن مسلمان را برای فصل بعد هم حفظ کند.

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره برد پرسپولیس برابر الجزیره امارات گفت: بازی بسیار سختی بود و الجزیره در تهران دنبال انجام یک بازی دفاعی و استفاده از ضدحملات بود. وقتی پرسپولیس گل مساوی را دریافت کرد کار بسیار سخت شد، ولی سید جلال به داد تیم برانکو رسید. او دفاع را رها کرده بود و با حضور به موقع در محوطه جریمه الجزیره گل دوم را زد. این برد را به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم و امیدوارم این تیم در مراحل بعدی هم موفق باشد.

وی درباره جدایی صادق محرمی از پرسپولیس و احتمال جدایی محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده از جمع سرخپوشان نیز خاطر نشان کرد: پرسپولیس در نقل‌وانتقالات نمی‌تواند بازیکن جذب کند و در این شرایط بازیکنان این تیم باید معرفت به خرج داده و قراردادشان را تمدید کنند. آنها در این تیم اعتبار و اسم و رسم پیدا کردند و حالا باید دین‌شان را به پرسپولیس ادا کنند. این تیم فصل آینده کار سختی در پیش خواهد داشت و رقابت در سه جام بدون جذب بازیکن جدید، واقعاً کار پرسپولیس را سخت می‌کند.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس راجع به وضعیت محسن مسلمان و نیمکت‌نشینی او در این تیم نیز اظهار داشت: به‌هرحال سرمربی در مورد مسائل فنی تصمیم‌گیرنده است. البته این را باید در نظر گرفت که پرسپولیس فصل بعد نمی‌تواند بازیکن جذب کند به همین دلیل باید مسلمان را حفظ کنند. او جزو بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس است و اگر هم مشکلی بین مسلمان و برانکو وجود دارد باید بزرگ‌ترها این مشکل را برطرف کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار