عباسی: داور اصلی‌ترین دلیل صعود نکردن ذوب‌آهن بود/ فکر کردم عطایا پاسم را تبدیل به گل کرده است

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: داوری ضعیف اجازه نداد که در بازی با استقلال نتیجه لازم را گرفته و به مرحله بعد صعود کنیم.

محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد بازی تیمش برابر استقلال که منجر به حذف سپیدپوشان اصفهانی شد، گفت: بازی زیبایی بود و هر دو تیم تهاجمی بازی کردند. ما در این بازی بدشانسی آوردیم و البته اصلی‌ترین دلیل صعود نکردن‌مان داوری ضعیف بود. خطای تیام روی فخرالدینی اخراج داشت، ولی داور تصمیم دیگری گرفت. تیام در ادامه هم بعد از اعلام آفساید به توپ ضربه زد که باید کارت زرد دوم را می‌گرفت که این اتفاق رخ نداد.

وی در ادامه افزود: به عقیده کارشناسان فرشید باقری هم باید اخراج می‌شد و فکر می‌کنم یک پنالتی هم روی بختیار رحمانی گرفته نشد. داوری ضعیف باعث شد تا در این بازی نتیجه لازم را نگیریم و این موضوع اصلی‌ترین دلیل عدم صعود ما به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد پاسی که در دقایق آخر به ربیع عطایا داد، اظهار داشت: در آن صحنه من فکر کردم که ربیع توپ را گل می‌کند، اما متأسفانه این‌طور نشد. او در تمرینات این ضربه‌ها را خوب می‌زند، ولی نمی‌دانم چرا در آن صحنه اتفاق دیگری افتاد. عطایا حتی می‌توانست توپ را کنترل کند و بعد ضربه را بزند که کمی عجله کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار