آلگری: به احتمال خیلی زیاد در یوونتوس می‌مانم/ بوفون بهترین دروازه‌بان تمامی ادوار است

سرمربی راه‌راه پوشان تورین خیال هواداران یوونتوس را بابت شایعاتی که حول او مطرح است، راحت کرد.

، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش عصر فردا شب (شنبه) در هفته پایانی سری A ایتالیا پذیرای هلاس ورونا هستند، با حضور در کنفرانس خبری در مورد آینده حرفه‌ای‌اش و شایعاتی که در این خصوص مطرح است، گفت: احتمال ماندنم در یوونتوس چقدر خواهد بود؟ خیلی زیاد. هفته آینده با مدیران باشگاه ملاقاتی خواهم داشت تا برای آینده تیم برنامه‌ریزی کنیم. اگر در بازی فردا هم گلی دریافت نکنیم، تبدیل به تیمی می‌شویم که کمترین شکست را در تاریخ رقابت‌های سری A متحمل شده است.

وی در پاسخ به انتقاداتی که به تیم تحت هدایتش بابت ناکامی در لیگ قهرمانان می‌شود نیز اظهار داشت: کسی که از این یوونتوس تمجید نمی‌کند، در واقع احترامی برای کارهایی ما در این چهار سال اخیر کرده‌ایم، قائل نیست. شما نمی‌توانید تیمی را که چهار عنوان  قهرمانی اسکودتو و چهار عنوان قهرمانی جام حذفی کسب کرده و به دو فینال لیگ قهرمانان رسیده است، زیر سئوال ببرید، به خصوص در مقایسه با تیمی که به فینال لیگ قهرمانان هم نرسیده بود. باید از بازیکنانم بابت عملکرد خوب‌شان در این مدت تشکر کنم.

سرمربی یوونتوس همچنین در تمجید از دروازه‌بان ۴۰ ساله تیمش که فردا آخرین بازی خود را با پیراهن بانوی پیر انجام می‌دهد و به حضور ۱۷ ساله‌اش در یوونتوس پایان می‌دهد، خاطرنشان کرد: فردا روزی تاریخی برای بوفون خواهد بود و ما به فکر برگزاری جشن قهرمانی‌مان هستیم. در نهایت این جی‌جی است که باید در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد. بوفون یک قهرمان است و به نظرم بهترین دروازه‌بان تمامی ادوار است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار