توضیحات بهنام‌فر در خصوص سانحه تصادف رانندگی

سرمربی تیم‌های ملی کاراته در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم به توضیح اتفاقات و حادثه تصادف رانندگی خود پرداخت.

خبرنگار ورزشی ، به دنبال خبر سانحه رانندگی برای مهران بهنام‌فر، سرمربی تیم‌های نوجوانان و جوانان کاراته و انتشار عکسی که موجب ایجاد شائبه برای علاقمندان کاراته شد، سرمربی تیم‌های کاراته پسران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی به توضیح اتفاقات پرداخت. 

بهنام‌فر در این خصوص اظهار داشت: پس از پایان مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن و بعد از بازگشت به تهران تصمیم گرفتم برای استراحت به شمال کشور سفر کنم. امروز(چهارشنبه) در ساعات ابتدایی صبح از خانه خارج شدم اما متاسفانه ساعت ۶:۳۰ و در ابتدای جاده چالوس ماشینم از جاده خارج و با گاردریل برخورد کرد. 

سرمربی تیم‌های پایه کاراته عنوان کرد: خدا را شکر در این سانحه آسیب جدی ندیدم و در حال حاضر در شرایط خوبی هستم. 

وی در خصوص عکس‌های منتشر شده گفت: بعد از این اتفاق شرح حادثه را برای ادمین صفحه شخصی ام توضیح دادم و او به قصد اطلاع رسانی دو عکس تزئینی را در صفحه من منتشر کرد اما بلافاصله بعد از اطلاع از این اتفاق عکس‌ها را حذف کردم. 

بهنام‌فر با عذرخواهی از جامعه کاراته خاطر نشان کرد: از اینکه این عکس‌ها باعث نگرانی جامعه کاراته شد از همه عذرخواهی می‌کنم. بعد از حادثه نیز به دلیل اتمام باطری و شکسته شدن صفحه تلفن همراهم امکان اطلاع رسانی نداشتم. فقط بعد از مدتی با مادرم و خانواده‌ام تماس گرفتم تا خبر سلامتی خود را به آنها بدهم. باز هم از همه کسانی که باعث نگرانی آنها شدم عذرخواهی می‌کنم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار