رضایی: پاداش مدال‌آوران آسیایی و پاراآسیایی طبق مصوبه دولت باید برابر باشد/ لیست نهایی در انتهای تیرماه مشخص می‌شود

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ گفت: طبق مصوبه دولت، پاداش مدال‌آوران آسیایی و پاراآسیایی باید برابر باشد و امیدوارم در این دوره از بازی‌ها نیز شاهد این مسئله باشیم.

هادی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درخصوص پاداش مدال‌آوران کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ و در پاسخ به این سؤال که آیا پاداش ورزشکاران معلول با ورزشکاران سالم برابر خواهد بود، اظهار داشت: طبق مصوبه دولت، پاداش مدال‌آوران آسیایی و پاراآسیایی باید برابر باشد و امیدوارم در این دوره از بازی‌ها نیز شاهد این مسئله باشیم.

وی درباره عدم اعلام پاداش پاراآسیایی از سوی محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: انتظار داشتیم که هم پاداش بازی‌های آسیایی و هم پاراآسیایی از سوی داورزنی اعلام شود که این اتفاق رخ نداد و نمی‌دانم دلیلش چه چیزی بوده است. من هنوز نتوانسته‌ام در جلسات ستاد عالی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی شرکت داشته باشم و به همین دلیل از این موضوع اطلاع دقیقی ندارم.

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ درباره زمان مشخص شدن لیست نهایی کاروان کشورمان برای اعزام به جاکارتا گفت: از ابتدا تا انتهای تیر ماه برای این کار فرصت داریم و فکر می‌کنم لیست نهایی در انتهای تیر ماه مشخص خواهد شد.

رضایی در مورد پاداش روی سکوی مدال‌آوران پاراآسیایی عنوان کرد: هنوز برای این موضوع زمان داریم و عجله‌ای نیست. این مسئله باید در هیئت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک به تصویب رسیده و سپس اجرایی شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار