افتتاح پارک فوتبال با حضور کرسپو در شهر بازی ایران و مراکش

مهاجم پیشین باشگاه چلسی و تیم ملی آرژانتین پارک فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر رویارویی تیم‌های ملی ایران و مراکش را افتتاح می‌کند.

، به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، شنبه هفته آینده نهمین پارک فوتبال ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر سن پترزبورگ با حضور هرنان کرسپو، مهاجم پیشین تیم ملی آرژانتین و تیم‌های چلسی، میلان، پارما و جنوا افتتاح خواهد شد. مراسم افتتاحیه این پارک با حضور کرسپو و مقامات ارشد دولتی شهر سن پترزبورگ ۲ روز به طول می‌انجامد و هواداران فوتبال می‌توانند ضمن گرفتن عکس‌های یادگاری با هرنان کرسپو و دیگر بازیکنان مشهور روسی در رقابت‌های جذابی شرکت کنند.

پیش از سن پترزبورگ پارک‌های فوتبال در شهرهای سوچی، روستوف، ولگوگراد، سارانسک، سامارا، اکاترینبورگ، کازان و نیژنی نووگرود راه‌اندازی شده بود.

در شهر سن پترزبورگ هفت بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شامل ایران با مراکش، روسیه با مصر، برزیل با کاستاریکا، نیجریه با آرژانتین، یک‌هشتم و نیمه‌نهایی و رده‌بندی برگزار خواهند شد.

روسیه برای نخستین‌بار در تاریخ جام جهانی فوتبال میزبانی این رقابت‌ها را در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال جاری بر عهده خواهد داشت. ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار