امینی: روی کاهش ۲ قایقران حساسیت نداریم/ برای اعزام تیم‌های کانوپولو حرف داریم

رئیس فدراسیون قایقرانی ضمن تشریح آخرین وضعیت سهمیه قایقرانان در بازی‌های آسیایی، برنامه‌های تیم‌های ملی را تشریح کرد.

غلامرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص تعداد سهمیه قایقرانی برای بازی‌های آسیایی جاکارتا، اظهار داست: سهمیه قایقرانی برای بازی‌های آسیایی ۳۹ ورزشکار است و احتمالا عدد ۳۷ یک اشتباه تایپی است. ما روی ۲ نفر حساسیت زیادی نداریم. آنچه در مورد تعداد ورزشکار مد نظر ما بود، ۴۱ نفر بدون دو تیم کانوپلو زنان و مردان است.

وی افزود: ما برای کانوپولو صحبت داریم. هنوز ستاد درخواست ما را قبول نکرده است. قرار شد در اولین جلسه ستاد عالی بازی‌ها در این خصوص صحبت شود و ما هم از این درخواست خود دفاع کنیم.

رئیس فدراسیون قایقرانی تاکید کرد: ما مد نظر داریم دو تیم کانوپولو زنان و مردان را اعزام کنیم که هر تیم شامل ۶ ورزشکار و یک مربی و در مجموع ۱۴ نفر است اما این اعزام هنوز مورد قبول قرار نگرفته است. جا دارد از سجادی به خاطر هماهنگی در بحث اعزام‌ها تشکر کنم.

وی در ادامه به تشریح برنامه تیم‌های ملی اعزامی به بازی های آسیایی پرداخت و یادآور شد: تیم ملی آب‌های آرام‌ فعلا در آلمان است، بعد از بازگشت مدتی در تهران تمرین می‌کند و ۲۰ روز قبل از بازی‌ها جهت آمادگی و برگزاری اردو عازم مالزی و سپس چین می‌شوند. برای روئینگ دختران و پسران هم خودمان برنامه داریم و هم کمیته ملی المپیک این دو تیم یک ماه در چین اردو می‌زنند و سپس راهی جاکارتا خواهند شد.

وی تصریح کرد: برای اردوی تیم اسلالوم‌هم مکاتبات انجام شده و در ترکیه و یا تایلند اردویی ۲۰ روزه خواهند داشت. اردوی تیم بادبانی هم در انزلی برگزار شد و اگر امکانش فراهم شود در تست ایونت جاکارتا شرکت می‌کند.

امینی در پایان گفت: خوشبختانه برای برگزاری اردوها مشکلی وجود ندارد و با توجه به اینکه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به این نتیجه رسیدند که رشته‌های پر مدال مانند قایقرانی می‌توانند به کاروان کمک کنند، حمایت‌های خوبی از ما انجام داده‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار