حدادی‌فر: در مورد کی‌روش هرچه بگویم متهم هستم/ قلعه‌نویی خودش را مقصر می‌داند

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: قلعه‌نویی خودش را مقصر می‌داند و تصور می‌کند به‌خاطر دشمنی با او بازیکنان ذوب‌آهن به تیم ملی دعوت نشده‌اند.

خبرنگار ورزشی ، قاسم حدادی‌فر پس از شکست ۳ بر یک ذوب‌آهن مقابل استقلال اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم، بةخلاف هجمه‌ای که هفته گذشته علیه تیم ما راه افتاده بود که بازی فیزیکی انجام می‌دهیم. به‌نظرم ما به حق‌مان نرسیدیم. به تیم استقلال هم تبریک می‌گویم و امیدوارم در مرحله بعد موفق باشند.

وی در مورد ناراحتی قلعه‌نویی از هواداران استقلال و کی‌روش تصریح کرد: بیشتر مسئله داوری بود. قلعه‌نویی نظرش این بود که داور عرب برای این مسابقه انتخاب نشود، چون در حد این بازی نیست، ضمن اینکه قلعه‌نویی برای استقلال خیلی زحمت کشیده است و حقش نیست هواداران این‌طور به او توهین کنند. در مورد کی‌روش هم من هرچه بگویم متهم هستم،‌ اما به‌نظرم دو یا سه بازیکن ما مستحق دعوت به تیم ملی بودند. قلعه‌نویی خودش را مقصر می‌داند و تصور می‌کند به‌خاطر دشمنی با او بازیکنان ذوب‌آهن به تیم ملی دعوت نشده‌اند.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن در ادامه یادآور شد: به‌نظرم ما تیم خوبی داشتیم، به‌خصوص در نیم‌فصل دوم عملکرد خوبی نشان دادیم. ما می‌خواستیم با پیروزی در این بازی یک هدیه خوب به کارگران زحمتکش کارخانه ذوب‌آهن بدهیم که نشد.

حدادی‌فر در مورد تنش بیش از حد بین بازیکنان در جریان بازی گفت: فکر می‌کنم حرکتی که مامه تیام در ابتدای بازی انجام داد، اخراج داشت. به‌نظرم داور تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گرفت و او را اخراج نکرد، اما این چیزی از شایستگی‌های استقلال کم نمی‌کند و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار