حسینی: داوری خیلی بد بود/ از توپ‌جمع‌کن عذرخواهی کردم

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: داور در اعلام پنالتی برای استقلال اشتباه کرد و یک پنالتی صددرصد را برای ذوب‌آهن نگرفت.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا حسینی با ابراز تأسف از باخت ۳ بر یک تیمش مقابل استقلال در حضور خبرنگاران گفت: با شایستگی باختیم و حذف شدیم، تمام تلاش‌مان را کردیم تا از این مرحله عبور کنیم اما این اتفاق رخ نداد. به هر حال زندگی ادامه دارد و ما از حالا باید به‌فکر فصل آینده باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا همبازیانش تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بودند عنوان کرد: نه، این‌طور نیست ما چند سالی است که با استقلال در آزادی بازی می‌کنیم و اولین بار نبود که در این ورزشگاه به میدان می‌رفتیم. امروز هر دو تیم بازی قشنگی ارائه دادند و ما مستحق برد بودیم، همه تلاش‌مان را کردیم اما در نهایت باختیم،  به هر حال زندگی و فوتبال همچنان ادامه داد.

حسینی با اشاره به قضاوت داور مسابقه خاطرنشان کرد: داور بازی قضاوت بدی داشت، داور عمانی کاملاً تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بود. در نیمه اول داور خطای ۳۰درصدی را برای استقلال پنالتی گرفت اما ۵ دقیقه بعد به‌سادگی از خطای صددرصد بازیکن استقلال روی بختیار رحمانی گذشت، کلاً داوری ضعیف بود.

بازیکن ذوب‌آهن راجع به موقعیتی که ربیع‌عطایا در دقایق پایانی از دست داد، گفت: به هر حال فوتبال است و از این اتفاقات می‌افتد. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم که از دست رفت. همان‌طور که گفتم فوتبال ادامه دارد و باید به‌فکر آینده باشیم.

وی درپایان راجع به درگیری با توپ‌جمع‌کن مسابقه عنوان کرد: در هر صورت هیجان بازی بعضی وقت‌ها باعث می‌شود که آدم کنترل خودش را از دست بدهد، من نسبت به حرکت اشتباه توپ‌جمع‌کن عکس‌العمل خوبی از خود نشان ندادم به همین خاطر به‌سمت او رفته از وی عذرخواهی کردم.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار