حذف غیر منتظره هادیان از لیست مسافران اعزامی به مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا

در حالی که پیش از این قرار بود ۷ بازیکن در کنار نفرات اصلی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشته باشند اما روز گذشته عسکری خبر از اعزام ۶ بازیکن داد.

خبرنگار ورزشی ، مرحله آخر رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو جهت شناسایی مسافران اعزامی به بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۸ اردیبهشت ماه در خانه تکواندو برگزار و نفرات برتر اوزان ۷ گانه شناخته شدند. 

بعد از پایان این مسابقات انتخابی تیم ملی، با تصمیم کادرفنی وزن ۶۳- از ترکیب تیم اعزامی خارج و آرمین هادی پور در وزن ۵۴- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم، پوریا عرفانیان در وزن ۸۷- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن ۸۷+ کیلوگرم ترکیب تیم ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا تشکیل دادند.

همچنین با توجه به کسب ۹ سهمیه توسط ملی پوشان تکواندو ایران در نخستین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در سال گذشته، کادرفنی بر اساس عملکرد بازیکنان در انتخابی تیم ملی، ۷ بازیکنان  را که از این مسابقات کسب سهمیه کرده بودند برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب کرد.

ابراهیم صفری در وزن ۵۴- کیلوگرم، حمیدرضا هادیان در وزن ۵۸- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم، محمدسالار وحیدی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی جلالی در وزن ۷۴- کیلوگرم، احمد محمدی در وزن ۸۷- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم ۷ بازیکن اعزامی به هوشیمینه ویتنام معرفی و مهدی اسحقی و علیرضا علیاری از همراهی تیم ایران بازماندند.

اما در روزهای گذشته شاهد غیبت حمیدرضا هادیان در تمرینات تیم ملی بودیم و حتی روز گذشته فریبرز عسکری در دیدار وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات تیم ملی خبر از اعزام ۶ بازیکن به همراه نفرات ترکیب اصلی تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا داد تا مشخص شود تیم ملی با ۱۲ بازیکن در ویتنام حضور خواهد داشت.  در این مدت سایت فدراسیون تکواندو نیز هیچ دلیلی مبنی بر غیبت و عدم اعزام هادیان در لیست مسافران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا اعلام نکرده است تا مشخص شود مشکل عدم اعزام او مصدومیت نیست.

طبق شنیده‌ها فریبرز عسکری به دلیل مسائل انضباطی روی نام هادیان قلم قرمز کشیده و  او را از اردوی تیم ملی اخراج کرده است.

بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در بخش کیوروگی از ۵ خردادماه به مدت دو روز و به میزبانی "هوشیمینه" ویتنام برگزار می‌شود و امتیاز و مدال نفراتی که از طریق مسابقات جام ریاست جمهوری جواز حضور در این رویداد را کسب کرده باشند تنها به خودشان تعلق می‌گیرد و در رده بندی تیمی محاسبه نخواهند شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار