قهرمانی فوتسال بانوان آسیا| ایران با برتری مقابل ژاپن مقتدرانه قهرمان شد/ دَبِل دختران ایران‌زمین

تیم ملی فوتسال بانوان ایران با شکست ژاپن بر سکوی اول آسیا قرار گرفت.

،  فینال دومین دوره رقابت‌های فوتسال قهرمانی بانوان آسیا امروز (شنبه) به‌میزبانی تایلند برگزار شد و ایران با برتری ۵ بر ۲ برابر ژاپن برای دومین پیاپی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

رقابت دو تیم در نیمه نخست بدون گل به پایان رسید. در این نیمه شاگردان مظفر بازی نزدیک و پایاپایی با ژاپنی‌ها داشتند، البته تیم ملی ژاپن حملاتی را روی دروازه ایران داشت که هربار با عملکرد فوق‌العاده فرزانه توسلی به در بسته خورد. ملی‌پوشان ایران نیز حملاتی را روی دروازه ژاپن داشتند که به گل ختم نشد.

نیمه دوم این دیدار در شرایطی برگزار شد که شاگردان مظفر برنامه حملات خود را روی دروازه ژاپن ادامه دادند، حملاتی که به گل‌های پرشمار ختم شد. اولین گل را سارا شیربیگی دقیقه ۱۱ به‌ثمر رساند. در فاصله کوتاهی فرشته کریمی از همان نقطه گل دوم را به‌ثمر رساند.

حملات تیم ایران در شرایطی ادامه داشت که سارا شیربیگی گل سوم را نیز به‌ثمر رساند. گل چهارم را سارا شیربیگی و گل پنجم ایران را زارعی در فاصله کوتاهی وارد دروازه ژاپن کردند.

به این ترتیب شاگردان شهرزاد مظفر با نتیجه  ۵ بر ۲ مقابل ژاپن به برتری رسیدند و قهرمان شدند.

بیش از۲۰۰  تماشاگر ایرانی و ژاپنی در سالن حضور داشته و به تشویق تیم‌های خود پرداختند.

علی کفاشیان به‌همراه مسئولان فدراسیون فوتبال تایلند، مسئولان سفارت ایران در تایلند، لیلا صوفی‌زاده، نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال در امور بانوان نیز با حضور در سالن indoor humak این دیدار را تماشا کردند.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار