نژادمهدی: اخراج من برای ذوب‌‌آهن خوش‌یُمن بود!/ امیدوارم در تهران جشن صعود بگیریم

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن ابراز امیدواری کرد، تیمش در تهران جشن صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را برپا کند.

محمد نژادمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره پیروزی تیمش برابر استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی سختی داشتیم و مقابل تیمی بازی می‌کردیم که با آمدن شفر متحول شده است و از لحاظ تاکتیکی جزو تیم‌های خوب فوتبال ایران محسوب می‌شود. خدا را شکر که در نیمه اول با وجود چند موقعیت خوبی که استقلال داشت، دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم و در نیمه دوم همه به چیزی که می‌خواستیم، رسیدیم.

وی که در این بازی در دقایق آخر از زمین مسابقه اخراج شد در این خصوص خاطر نشان کرد: کارت زرد اولی که گرفتم درست بود، ولی داور در دادن کارت زرد دوم تصمیم سخت‌گیرانه‌ای در مورد من گرفت و خیلی سریع واکنش نشان داد. فرشید اسماعیلی مرا هل داد که من واکنش نشان دادم و داور هم مرا اخراج کرد. فکر نمی‌کردم او چنین تصمیمی بگیرد، ولی حداقل از این خوشحالم که اخراج من برای ذوب‌آهن خوش‌یمن بود و توانستیم در ثانیه‌های آخر گل برتری را بزنیم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد غیبت خودش و خالد شفیعی در بازی برگشت که ممکن است ذوب‌آهن را با مشکلات زیادی در خط دفاعی مواجه کند، اظهار داشت: از این موضوع ناراحتم که با اخراجم در بازی رفت نمی‌توانم به تیمم کمک کنم، ولی ذوب‌آهن در همه پست‌ها بازیکنان خوبی دارد.  مطمئناً بازیکنان دیگر می‌توانند مسئولیت خودشان را به بهترین شکل انجام دهند.

نژادمهدی با اشاره به شانس تیمش برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا گفت: قطعاً در تهران کار سختی داریم و هنوز چیزی برای ما تمام نشده است. با این حال امیدوارم که در تهران جشن صعود بگیریم. ما این پتانسیل را داریم که در زمین حریف هم به چیزی که می‌خواهیم برسیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار