نتایج ادامه رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی/ این بار برادرِ عبدولی درگیر شد، هواداران محبی بطری پرتاب کردند

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی با حاشیه و جنجال پیگیری شد.

، رقابت‌های مقدماتی پنج وزن دوم کشتی آزاد و فرنگی مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان از ساعت ۱۱ امروز (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران در حال برگزاری است.

*کشتی آزاد
۶۱ کیلوگرم:
دور اول:
باخر یخکشی (مازندران)  ۱۳– محمد رمضان پور (مازندران) ۸
ایمان صادقی (مازندران) ۴ (برنده با ضربه فنی) – محمد نامجومطلق (گیلان) صفر
دور دوم:
محمد نامجو مطلق ۲ – محمد رمضانپور ۴
ایمان صادقی ۹ (به دلیل مصدومیت ادامه نداد) – باقر یخکشی ۹ (برنده)

۷۰ کیلوگرم:
دور اول:
حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) ۲- محمدرضا سرگو (البرز)  ۶
نیما اشقاقی (مازندران) – استراحت
دور دوم:
محمدرضا سرگو  یک – نیما اشقاقی ۷

۷۹ کیلوگرم:
دور اول:
امید حسن تبار (مازندران) ۶ – محمد زارعی (تهران) صفر
علیرضا قاسمی (تهران) ۳ – عزت اله اکبری (مازندران) یک
محمد متقی نیا (خراسان رضوی) – استراحت
دور دوم:
محمد زارعی ۸ – محمد متقی نیا  ۴
علیرضا قاسمی صفر – امید حسن تبار ۲
دور سوم:
محمد زارعی یک  – علیرضا قاسمی ۲
امید حسن تبار – محمد متقی نیا

۹۷ کیلوگرم:
دور اول:
علیرضا گودرزی (سیستان  و بلوچستان)  ۴– مجتبی گلیج (مازندران) ۲
حسین رمضانیان (مازندران) ۴ – دانیال شریعتی نیا (همدان) ۱۴
دور دوم:
دانیال شریعتی ۵– مجتبی گلیج ۶
حسین رمضانیان  ۶– علیرضا گودرزی ۱۳

۱۲۵ کیلوگرم:
دور اول:
جعفر شمس ناتری (گیلان) یک – پرویز هادی (آذربایجان شرقی) ۹
یدالله محبی (کرمانشاه) – استراحت
دور دوم:
پرویز هادی ۳ – یدالله محبی ۲

کشتی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم:
دور اول:
رامین باستان (تهران) صفر – رضا خدری (البرز) ۹
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) صفر – جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) ۹
دور دوم:
جواد فراز فاروجی صفر – رضا خدری ۹
امین مرادخانی یک – رامین باستان ۶

۶۳ کیلوگرم:
دور اول:
سامان عبدولی (خوزستان) یک  – محسن حاجی پور (مازندران) ۲
محمد نوربخش (تهران)۵ – ایمان داودی (فارس) ۲
میثم دلخانی (استراحت)
دور دوم:
محسن حاجی پور  ۹– میثم دلخانی صفر
ایمان داودی  صفر – سامان عبدولی ۵
دور سوم:
محسن حاجی پور  ۵– محمد نوربخش ۷
سامان عبدولی ۷ – میثم دلخانی ۳

۷۲ کیلوگرم:
دور اول:
مجید خلیلی (قزوین) یک - برومند اصلان (مرکزی) ۱۰
علی ارسلان (مازندران) صفر – اصغر عالی محمدی (خوزستان) ۲
فرشاد بلفکه (لرستان) ۳ – عرفان سعادتی فر (تهران) یک
امین کاویانی نژاد (خوزستان) – استراحت
دور دوم:
برومند اصلان  ۳ – امین کاویانی نژاد  ۸
اصغر عالی محمدی ۸ – مجید خلیلی ۳
عرفان سعادتی فر یک – علی ارسلان ۱۲
دور سوم:
اصغر عالی محمدی  ۷– برومند اصلان صفر
امین کاویانی نژاد ۲ – فرشاد بلفکه ۲ (برنده)

۸۲ کیلوگرم:
دور اول:
ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جوبی) صفر – کیوان رضایی (فارس) ۸
یوسف قادریان (البرز) ۵ – مهدی ابراهیمی (قم)  ۳
دور دوم:
مهدی ابراهیمی ۵ – کیوان رضایی ۵ (برنده)
یوسف قادریان ۹ – ابوالفضل صاحبکاری صفر

۸۷ کیلوگرم:
دور اول:
علی قیطاسی (قم) یک – ایمان انصاری (تهران) ۳
مهدی فلاح (تهران) ۳– سعید عبدولی (خوزستان) ۳ (برنده)
حسین نوری (زنجان) ۴ (برنده)  – مهدی بالی (مازندران) ۴
دور دوم:
سعید عبدولی – ایمان انصاری (هر دو کشتی گیر به دلیل حرکت غیر ورزشی حذف شدند)
مهدی بالی  ۲ – علی قیطاسی یک
حسین نوری ۳  – مهدی فلاح ۴

*در کشتی پرویز هادی و  یدالله محبی یکی از تماشاگران قصد داشت وارد تشک کشتی شود. این اتفاق پس از آن رخ داد که داور به هادی امتیاز داد که این موضوع به مذاق هواداران محبی خوش نیامد و همین موضوع باعث اعتراض آنها و پرتاب بطری آب به داخل تشک شد.

* همچنین سامان عبدولی برادر سعید عبدولی نیز با سر، به سر محمد نوربخش کوبید و نزدیک بود درگیری شدیدی بین این ٢ کشتی‌گیر ایجاد شود که مربیان عبدولی را به رختکن بردند. سعید نیز صبح امروز درگیر و از مسابقات کنار گذاشته شده بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار