جودو قهرمانی نوجوانان آسیا|حذف سه نماینده ایران در روز اول

نخستین روز رقابت‌های جودو قهرمانی نوجوانان آسیا با ناکامی نمایندگان ایران به پایان رسید.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، نخستین روز از هشتمین دوره رقابت‌های جودو قهرمانی نوجوانان آسیا در شرایطی امروز پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه به میزبانی شهر بیروت کشور لبنان به پایان رسید  که ۳ جودوکار کشورمان در روز نخست روی تاتامی رفتند.

در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم، مصطفی ریاحی فر در گام نخست نماینده کشور میزبان را ایپون کرد و در ادامه و در مبارزه ای نزدیک با یک امتیاز وازاری مغلوب جودوکار قزاقستان که در سید یک قرار داشت شد و به جدول شانس مجدد راه یافت، وی در ادامه جودوکار چین تایپه را از پیش رو برداشت و با قبول شکست برابر حریف تاجیکستانی از رسیدن به مدال بازماند.

در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم، ابوالفضل علیزاده با قبول شکست برابر جودوکار کره جنوبی از دور رقابت‌ها کنار رفت. 

محدثه حسینی نماینده وزن منهای ۵۲ کیلوگرم دختران، در گام نخست جودوکار لبنانی را از پیش رو برداشت و  در گام دوم مغلوب جودوکار قزاق شد و به جدول شانس مجدد راه یافت و با قبول شکست برابر جودوکار هندی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

 فردا در روز پایانی هشتمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی آسیا که در شهر بیروت کشور لبنان در حال پیگیری است ۷ جودوکار کشورمان در بخش دختران و پسران روی تاتامی می روند.

 در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم، امیر حسین ملک زاده، ابتدا به صاف جودوکار کغولستان می رود و در ادامه حریفی از قرقیزستان را پیش رو دارد، در این وزن ۱۲ جودوکار حضور دارند.

در جدول ۱۴ نفری وزن منهای ۸۱ کیلوگرم، علیرضا جعفر زاده در گام نخست برابر جودوکاری از هندوستان به میدان می رود و در ادامه به مصاف حریف ازبکستانی خواهد رفت.

در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم در شرایطی ۱۲ جودوکار حضور دارند که امیر حسین چراغ فرخان ابتدا حریفی از کشور میزبان را پیش رو دارد و در ادامه برابر جودوکاری از چین تایپه به میدان می رود، ابوالفضل شجاعی دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در گام نخست به مصاف برنده قرقیزستان و لبنان خواهد رفت.

در وزن به اضافه ۹۰ کیلوگرم، رضا عزیزی در گام نخست حریفی از کره جنوبی را پیش رو دارد و محمد مهدی راستگر به مصاف جودوکاری از چین تایپه خواهد رفت، نمایندگان کشورمان در صورت پیروزی برابر حریفان در گام نخست، در دومین مرحله دوم به مصاف هم خواهند رفت.


 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار