مشتاقی: متأسفانه برخی کشتی‌گیران اخلاق را باختند/ کشتی باید در بازی های آسیایی مدال‌آور باشد

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: ما شاهد درگیری‌های بودیم که در شأن کشتی نیست.

خبرنگار ورزشی ، بهرام مشتاقی در خصوص رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی اظهار داشت: موجودیت کشتی فرنگی ما همین نفراتی بودند که در مرحله نهایی کشتی گرفتند. باید روی همین نفرات سرمایه‌گذاری کنیم چون دو رقابت مهم بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی را پیش‌رو داریم که بازی های آسیایی اهمیت بالایی برای کاروان ورزشی ایران دارد و باید مدال‌آور باشیم.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی درباره غایبان مرحله نهایی گفت: کشتی‌گیرانی که فدراسیون کشتی مدارک آنها را قبول کند، ما هم برای آنها برنامه‌ریزی خواهیم کرد و به اردوها دعوت می‌شوند. حضور در تورنمنت‌ها هم راه دیگری برای شناسایی نفرات است، اما اگر یک کشتی‌گیر مجوز نداشته باشند، شانسی نخواهند داشت.

مشتاقی همچنین  در خصوص درگیری‌ها و بداخلاقی‌های صورت گرفته در مسابقات انتخابی تیم‌های ملی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی کشتی‌گیران اخلاق را باختند. ما شاهد درگیری‌های بودیم که در شأن کشتی نیست. مدال و قهرمانی خیلی زود عمرش به پایان می‌رسد، اما این اخلاق و جوانمردی است که باقی می‌ماند و کشتی‌گیران اگر می‌خواهند در آینده از آنها به نیکی یاد شود، باید راه آقا تختی را بروند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار