کونته: احتمال کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای ما به حداقل رسید

سرمربی آبی‌پوشان لندنی پذیرفت که شانس چلسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به حداقل ممکن رسیده است.

، آنتونیو کونته پس از تساوی یک بر یک خانگی شب گذشته (چهارشنبه) تیم تحت‌هدایتش مقابل هادرزفیلد در دیداری عقب‌افتاده از هفته سی‌وپنجم لیگ برتر انگلیس که به معنای کمرنگ شدن رویای کسب سهمیه قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا برای چلسی بود، اظهار داشت: پیش از این بازی شرایط طوری بود که شرنوشت‌مان دست خودمان نبود و قطعاً با این تساوی این احتمال به حداقل رسید. با این وجود باید تلاش کنیم و بهترین عملکردمان را در بازی آخرمان به نمایش بگذاریم. در این دیدار هم با رویای کسب سه امتیاز بازی کردیم، اما موفق به کسب پیروزی نشدیم و فوتبال همین است.

وی ادامه داد: خیلی سخت است که بخواهم این تساوی را توضیح بدهم، چون ما ۸۲ درصد مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم و موقعیت‌های زیادی روی دروازه هادرزفیلد خلق کردیم و  تنها روی یک ضدحمله دروازه‌مان باز شد. واقعاً صحبت در مورد این تساوی دشوار است، اما باید این نتیجه و ماندن در رده پنجم جدول را بپذیریم.

سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان لندنی تصریح کرد: من آدمی واقع‌بینی هستم و تیم‌ها در پایان فصل در جایگاهی فصل را به پایان می‌برند که شایسته‌اش هستند. ما در طول فصل امتیازات زیادی از دست دادیم و اگر در جایگاه پنجم فصل را به پایان ببریم، شایسته چنین جایگاهی هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار