زیدان: شایسته شکست مقابل سویا بودیم/ من در مورد ترکیب تیم تصمیم می‌گیرم

سرمربی سفیدپوشان مادریدی تأکید کرد توجهی به نظرات مختلف در مورد ترکیب رئال ندارد و خودش در این باره تصمیم‌گیرنده است.

، زین‌الدین زیدان در پی شکست ۳ بر ۲ شب گذشته (چهارشنبه) شاگردانش در خانه سویا در دیداری معوقه از هفته سی‌وچهارم لالیگای اسپانیا گفت: ما بازی‌های زیادی انجام داده‌ایم و در این دیدار باید به برخی بازیکنان استراحت می‌دادیم. ما بازی فینال لیگ قهرمانان را در تاریخ ۲۶ مِی (۵ خرداد) در پیش داریم و برایم مهم نیست که مردم در مورد استفاده چرخشی از بازیکنان در این دیدار چه فکری می‌کنند. من سرمربی تیم هستم و من تصمیم می‌گیرم.

رئال مادرید در این دیدار کریستیانو رونالدو، ایسکو و دنی کارواخال را به دلیل مصدومیت و گرث بیل را به خاطر محرومیت در اختیار نداشت، این در حالی بود که زیدان در این بازی به بازیکنانی همچون مارسلو، تونی کروس، لوکا مودریچ و کیلور ناواس هم استراحت داد.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: اگر شما به تیمی که ما در این دیدار راهی میدان کردیم، نگاه کنید، به نظرم ما می‌توانستیم پیروز از زمین خارج شویم. طبیعی است که کسی بابت شکست، نمی‌تواند خوشحال باشد، اما این روی ما تا پایان فصل تأثیر نخواهد گذاشت.

زیرو تصریح کرد: ما در سه‌چهارم ابتدایی زمین خوب بودیم، اما در ۳۰ متر پایانی زمین و در محوطه جریمه سویا خوب عمل نکردیم. نیمه دوم بهتر بودیم، موقعیت‌هایی هم داشتیم و پویاتر بودیم، اما سویا با به ثمر رساندن گل سوم ما را از جریان بازی خارج کرد. ما دو گل به ثمر رساندیم، اما شایسته شکست بودیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار