آلگری: بازی فوق‌العاده‌ای مقابل میلان ارائه دادیم/ برگی دیگر از تاریخ باشگاه یوونتوس را نوشتیم

سرمربی راه‌راه پوشان تورین از عملکرد شاگردانش مقابل روسونری در فینال جام حذفی ایتالیا ابراز رضایت کرد.

، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) با ارائه یک بازی منطقی در فینال جام حذفی ایتالیا با نتیجه ۴ بر صفر میلان را در هم کوبیدند تا برای چهارمین بار متوالی و در مجموع برای سیزدهمین بار فاتح این رقابت‌ها شوند، پس از بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «رای اسپورت» گفت: ما جام قهرمانی را به دست آوردیم. بازیکنان‌ ما با ارائه بازی فوق‌العاده با شایسته پیروزی در این دیدار بودند و ارائه هیچ کاری را به میلان که نیمه اول خوب بود، ندادند.

وی افزود: به بازیکنانم گفتم که از این قهرمانی لذت ببرند و شادی‌شان را با هواداران و باشگاه سهیم شوند. این شادی حق آنهاست چون در کنار لذت بردن از فوتبال‌شان سخت تلاش کردند و تیمی بودند که شکست دادن‌شان دشوار بود. در چنین بازی‌هایی شما نیاز به کمی زمان دارید تا خودتان را آماده ضربه زدن به حریف کنید و ما پس از باز شدن فضای موردنظر موفق شدیم به هدف‌مان در این دیدار برسیم. 

سرمربی راه‌راه پوشان تورین در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما در مورد گروهی از بازیکنان صحبت می‌کنیم که برگی دیگر از تاریخ باشگاه یوونتوس را نوشتند. تنها می‌توانم از بازیکنانم تمجید کنم، چون در آستانه کسب هفتمین قهرمانی متوالی‌مان در سری A هم هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار