گتوسو: تاوان اشتباهات سهوی‌مان را دادیم/ باشگاه در مورد آینده دوناروما تصمیم می‌گیرد

سرمربی میلان معتقد است شاگردانش تنها به خاطر چند اشتباه سهوی مغلوب بانوی پیر شدند.

، جنارو گتوسو در پی شکست ۴ بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) مردانش مقابل یوونتوس در دیدار فینال جام حذفی ایتالیا و از دست رفتن فرصت قهرمانی در این رقابت‌ها، با اشاره به دو اشتباه دوناروما و گل به خودی کالینیچ گفت: فوتبال همین است. نتیجه منعکس کننده عملکرد بازیکنان ما نبود، اما به هر حال ما تاوان اشتباهات سهوی‌مان را دادیم. تا دقیقه ۵۶ ما همان کاری را کردیم که باید می‌کردیم و یوونتوس به غیر از یک ضربه سر مانژوکیچ نتوانست ما را به دردسر بیندازد. به هر حال باید این شکست را که حاصل اشتباهات سهوی خودمان بود، بپذیریم.

وی افزود: من مربی خیلی جوانی هستم و در حال یادگیری هستم. من اشتباهاتی مرتکب شدم و باید با بررسی این بازی ببینم کجای کارمان اشتباه بود. نباید به شکست ۴ بر صفر این دیدار توجهی کنیم و باید به این فکر کنیم که چطور می‌توانیم پیشرفت کنیم.

سرمربی میلان همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه در صورتی که په‌په رینا در پایان فصل جاری به روسونری ملحق شود، تکلیف دروازه‌بان ۱۹ ساله این تیم چه خواهد شد، گفت: در حال حاضر دوناروما دروازه‌بان میلان است، اما در نهایت این باشگاه است که در مورد او تصمیم می‌گیرد. در حال حاضر جان‌لوئیجی یکی از مهمترین دروازه‌بان‌های جهان است، اما باز تأکید می‌کنم که این باشگاه است که در مورد آینده او تصمیم می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار