دو ملی‌پوش دیگر ایران به جمع ۱۶ بازیکن برتر آسیا اضافه شدند

مرحله حذفی رقابت‌های اسنوکر قهرمانی آسیا برگزار شد و طی آن سیاوش مزینی و علیرضا خدا پرست به جمع دیگر ملی‌پوشان ایران در بین ۱۶ بازیکن برتر آسیا پیوستند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، مرحله گروهی رقابت‌های اسنوکر قهرمانی آسیا  امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با انجام ۹۰ بازی به پایان رسید و از هر گروه سه بازیکن راهی مرحله حذفی شدند که سهم ایران از ۲۴ بازیکن صعود کرده به مرحله حدفی شش بازیکن با نام های امیر سرخوش، احسان حیدری نژاد، علی قره گوزلو، سیاوش مزینی، محمد لب آبی و علیرضا خداپرست است.

مرحله حذفی رقابت های آسیایی بعد از ظهر امروز پیگیری شد که طی آن سیاوش مزینی با برتری ۴ بر صفر در مقابل محمد لب آبی هم تیمی خود به پیروزی رسید و فردا پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه به مصاف بابر مسیح از پاکستان می رود. علیرضا خداپرست نیز موفق شد با نتیجه ۴ بر یک در مقابل آیونگ فیو از کشور میانمار به پیروزی دست یافت و در مرحله بعدی در مقابل احسان حیدری نژاد از ایران قرار می گیرد.

برنامه مسابقات دیگر ملی پوشان کشورمان به شرح ذیل می باشد:

پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه

امیر سرخوش – صالح محمد (افغانستان)

علی قره گوزلو – مالکیت سینک (هند)

رقابت‌های اسنوکر قهرمانی آسیا ۱۶ تا ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور یازده کشور ایران، تایلند، افغانستان، هند، میانمار،قطر، عراق، پاکستان، هنگ کنگ، سوریه و فلسطین در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار