هروی: می‌خواهیم در کسب قهرمانی کومیته تیمی جهان هت‌تریک کنیم/ کاراته ایران ۳ هدف بزرگ در سال جاری دارد

سرمربی تیم ملی کاراته با تاکید بر سه هدف بزرگ کاراته ایران در سال جاری گفت: می‌خواهیم در مسابقات قهرمانی جهان در کومیته تیمی مجددا قهرمان و در کسب این عنوان "هت‌تریک" کنیم.

شهرام هروی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم ملی کاراته اظهار داشت: برای حضور در مسابقات کاراته وان ترکیه  که خردادماه برگزار خواهد شد، ۵ مرحله اردوی آماده‌سازی ترسیم کرده‌ایم و در حال حاضر مشغول برگزاری سومین مرحله اردو‌های آماده‌سازی تیم ملی هستیم. تیم ملی کاراته در سال جاری ۳ هدف بزرگ در پیش دارد و این اهداف به ترتیب مسابقات قهرمانی آسیا در اردن است که به دنبال تکرار قهرمانی دوره گذشته خود در قزاقستان هستیم.

وی تصریح کرد: دومین هدف ما بازی‌های آسیایی جاکارتا است که امیدواریم بتوانیم نتایجی که در بازی‌های آسیایی گوانگجو و اینچئون کسب کرده بودیم را دوباره تکرار کنیم. هدف آخر ما مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا است که برای ما بسیار مهم است و نتایج آن برای کاراته ایران بسیار حائز اهمیت است. رنکینگ این مسابقات نیز برای کسب سهمیه المپیک ۱۲ است و امیدواریم در این مسابقات نیز بتوانیم از عنوان قهرمانی کومیته مردان انفرادی خود دفاع و برای سومین بار نیز در کومیته تیمی قهرمان و دست به "هت‌تریک" بزنیم.

سرمربی تیم ملی کاراته با ابراز رضایت از شرایط تمرینات تیم ملی کاراته، عنوان کرد: شرایط بچه‌ها در حال حاضر بسیار عالی است و آنها در شرایط آرمانی در حال پیگیری تمرینات خود هستند. ما نیز طبق برنامه‌های خود در حال حرکت هستیم و تمامی آنچه پیش‌بینی می‌کردیم تا الان اتفاق افتاده است. امیدوارم دو مرحله پایانی اردوهای تیم ملی تا مسابقات کاراته وان نیز به خوبی پیش برود و در این رویداد نیز حضور پرقدرتی داشته باشیم.

هروی در پایان تصریح کرد: مسابقات لیگ جهانی کاراته وان رویدادهایی است که ما را برای حضور در مسابقات اصلی آماده‌تر و آبدیده‌تر می‌کند. حضور در این مسابقات علاوه بر کسب امتیازات لازم برای کسب سهمیه المپیک، ما را نسبت به شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف بازیکنان آشنا می‌کند تا بتوانیم آنها را برطرف و نقاط قوت خود را ارتقا بدهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار