لیگ قهرمانان آسیا|پیروزی ذوب‌‌آهن برابر استقلال باز هم در لحظات پایانی/ شاگردان قلعه‌نویی دست پُر به تهران می‌‌آیند

ذوب‌آهن با پیروزی مقابل استقلال، با امید بسیاری به دیدار برگشت مقابل استقلال در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌آید.

، تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال از ساعت ۱۹:۱۵ امروز (سه‌شنبه) در چارچوب دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که این مسابقه باپیروزی یک بر صفر ذوب‌آهنخاتمه یافت. ولیسیانی در دقیقه ۳+۹۰ تک‌گل ذوبی‌ها را به‌ثمر رساند تا این تیم همانند بازی برگشت لیگ برتر در دقایق پایانی به برتری رسید. نژادمهدی بازیکن ذوب‌آهن در دقیقه ۸۹ اخراج شد.

بدین ترتیب ذوبی‌ها با پیروزی به دیدار برگشت که سه‌شنبه آینده در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود، می‌آیند.

ترکیب ذوب‌آهن: رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، جورجی ولسیانی، محمدرضا حسینی، بختیار رحمانی، مرتضی تبریزی (۶۷ ــ محمدرضا عباسی)، محمد ستاری (۱۹ ــ قاسم حدادی‌فر)، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان و کی‌روش استنلی

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری، سیدمجید حسینی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، فرشید باقری، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، داریوش شجاعیان (۴۲ ــ علی قربانی) و فرشید اسماعیلی.

جومپی از ژاپن، قضاوت این مسابقه را به‌عهده داشت.

نیمه اول

دقیقه ۵: سانتر آرمین سهرابیان در گوشه محوطه جریمه به سرور جپاروف رسید. جپاروف توپ را روی دروازه ارسال کرد که وریا غفوری در حالتی نامتعادل و مقابل دروازه، مقابل رشید مظاهری ناکام ماند.

دقیقه ۱۶: ارسال جپاروف روی سر فرشید اسماعیلی فرود آمد که مظاهری، ضربه اسماعیلی را مهار کرد. پس از یک رفت و برگشت و اشتباه سنگربان ذوب‌آهن در خروج از دروازه، داریوش شجاعیان می‌توانست دروازه خالی ذوبی‌ها را باز کند که شوت او پس از برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: ضربه سر آرمین سهرابیان روی کرنر جپاروف از کنار دروازه ذوب‌آهن راهی اوت شد.

دقیقه ۲۲: خطای شدید داریوش شجاعیان روی میلاد فخرالدینی، یک کارت زرد برای مهاجم آبی‌ها به‌همراه داشت.

دقیقه ۳۶: شوت محکم قاسم حدادی‌فر از پشت محوطه جریمه استقلال با واکنش مهدی رحمتی همراه شد.

دقیقه ۴۴: سانتر جپاروف روی دروازه توپ را ارسال کرد که محمدرضا حسینی بازیکن ذوب‌آهن نزدیک بود با ضربه سر، دروازه خودی را باز کند که رشید مظاهری با واکنشی تماشایی، توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳+۴۵: با پاس رو به عقب فرشید باقری، فرشید اسماعیلی از پشت محوطه جریمه توپ را به‌سمت دروازه ذوب‌آهن شلیک کرد که ضربه او با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: سانتر محمدرضا حسینی روی دروازه استقلال از همه عبور کرد و از سمت مقابل به بیرون رفت.

دقیقه ۵۲: فرشید اسماعیلی در یک ضدحمله نزدیک بود که با رشید مظاهری تک به تک شود که توسط نژادمهدی متوقف شد. جومپی یک کارت زرد به نژادمهدی نشان داد.

دقیقه ۵۴: سانتر بوحمدان روی دروازه استقلال و ضربه سر حسینی با واکنش دیدنی رحمتی مواجه شد.

دقیقه ۵۵: شوت اسماعیلی در موقعیتی مناسب از پشت محوطه جریمه، با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۶: شوت بوحمدان از میانه‌های زمین استقلال به‌راحتی در دستان رحمتی جای گرفت.

دقیقه ۷۰: شوت سرور جپاروف از گوشه محوطه جریمه ذوب‌آهن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۴: سانتر پژمان منتظری از سمت راست به آرمین سهرابیان رسید که این بازیکن هم با شوتی نه‌چندان خوب، توپ را با اختلاف از کنار دروازه به بیرون زد.

دقیقه ۸۹: نژادمهدی پس از درگیری با بازیکنان استقلال کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین اخراج شد.

دقیقه ۹۰: شوت محکم کی‌روش استنلی روی ضربه‌ای آزاد، با واکنش زیبای رحمتی همراه شد.

دقیقه ۳+۹۰: با خطای هند روزبه چشمی، داور به‌سود ذوب‌آهن پنالتی اعلام کرد. ولیسیانی پشت توپ ایستاد که موفق شد دروازه استقلال را باز کند.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار