آذری: پرتاب نارنجک کار تماشاگران ذوب‌‌آهن نبود/ مطمئنم قلعه‌نویی می‌ماند

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با بیان اینکه اگر درخشش رحمتی نبود، نتیجه بهتری کسب می‌کردیم، گفت: پرتاب نارنجک به زمین کار تماشاگران ذوب‌‌آهن نبود.

خبرنگار ورزشی , سعید آذری بعد از پیروزی یک بر صفر ذوب‌آهن  مقابل استقلال در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا, گفت: ذوب آهن شایسته پیروزی بود و اگر درخشش رحمتی نبود، نتیجه بهتری کسب می‌کردیم. در مدتی که در ذوب‌آهن بودم این یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما بود. استقلال تیم خوبی است و دست تک تک هواداران پرشور ذوب‌آهن را که از ما حمایت کردند و شاهد پیروزی ما بودند را می‌فشارم. آنها عناصر واقعی برد ما بودند و از آنها تشکر می‌کنم. از قلعه‌نویی و کادر فنی تیم هم تشکر می‌کنم و این پیروزی را به زحمت‌کشان کارخانه ذوب‌آهن تقدیم می‌کنیم. این برد متعلق به مردم استان، کارگران کارخانه ذوب‌آهن، اعضای هیئت مدیره باشگاه و کارخانه ذوب‌آهن است.

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد برنامه این باشگاه برای انتقال هواداران به تهران برای دیدار برگشت تصریح کرد: هواداران‌مان را برای بازی برگشت به تهران می‌بریم و فکر می‌کنم ۱۰ درصدی را که به تیم ما تعلق دارد پر خواهیم کرد. با فشار این بازی فکر می‌کنم قلعه‌نویی به بازیکنان برنامه خاصی اعلام می‌کند. ما نصف  راه را پیموده‌ایم اما نیمه دیگر راه سخت است. ما در تهران با لشگری ۱۰۰ هزار و ۱۱ نفره طرف هستیم و کار سختی داریم. ذوب‌آهن سخت‌تر از این بازی‌ها را هم در آزادی برده و امیدوارم بتوانیم به دور بعدی رقابت‌ها راه پیدا کنیم. خیلی دوست داشتیم که هر سه نماینده ایران به دور بعدی بروند و در این مرحله با استقلال بازی نکنیم، اما روح فوتبال همین است. امیدوارم همانند این مسابقه در دیدار برگشت شاهد دیدار جوانمردانه و شرافتمندانه باشیم.

آذری در مورد آینده ذوب‌آهن و امیرقلعه‌نویی در این باشگاه خاطرنشان کرد: این به جلسه ما با اعضای هیئت مدیره و هدف مجموعه ذوب‌آهن بر می‌گردد، از زمانی که من در سال ۹۱ به ذوب‌آهن آمدم روند صعودی خوبی داشتیم و جام حذفی و سوپرجام به دست آوردیم و چهار بار سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کردیم. مطمئنم قلعه‌نویی با روحیاتی که از او سراغ دارم در ذوب‌آهن می‌ماند و اگر به دور بعدی رقابت‌ها راه پیدا کنیم تیم قدرتمندی برای مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا می‌سازد. اگر این اتفاق رخ دهد ما در لیگ برتر جام حذفی، مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و دور گروهی این مسابقات را پیش‌رو خواهیم داشت. با این حال کارخانه ذوب‌آهن تصمیم‌گیرنده اصلی این مورد است، خیلی از باشگاه‌ها به دنبال قلعه‌نویی هستند اما این مربی اولویت اول و آخر ذوب‌آهن است و امیدوارم در ذوب‌آهن بماند.

وی در مورد تعلق بیش از ۱۰ درصد ورزشگاه به تماشاگران استقلال گفت: در این بازی بیش از ۱۰ درصد به هواداران استقلال جا دادیم، البته اعتقاد داریم که آنها باید بیایند. اگر دقت کنید ما از ساعت ۵:۲۵ سکوهای روبه رو را خالی نگه داشتیم. در مجموع فکر می‌کنم امروز روز خوبی برای باشگاه ذوب‌آهن بود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره اتفاقات رخ داده در حاشیه این مسابقه و پرتاب نارنجک به زمین، اظهار داشت: کارخانه فولاد شهر سیستم‌های پیشرفته‌ای دارد و می‌توانیم مسیرها را پیگیری کنیم. خیلی وقت بود که این اتفاقات را نمی‌دیدیم، اما این مسئله باید پیگیری شود. در بازی‌های ذوب‌آهن هواداران همیشه در کمال خونسردی به تماشای مسابقه می‌پرداختند و پس از آن ورزشگاه را ترک می‌کردند. اگر شکست هم می‌خوردیم آنها مشکلی ایجاد نمی‌کردند، فکر می‌کنم این اتفاقات کار هواداران ذوب‌آهن نبود، اما مطمئن باشید مستندات کافی در این زمینه تهیه خواهیم کرد.

آذری در مورد پرداختی باشگاه ذوب‌آهن به اعضای این تیم گفت: ما ۲۳ اردیبهشت پرداختی اعضای تیم را به ۸۰ درصد می‌رسانیم، که این پرداختی با حمایت اسپانسرها، هیئت مدیره و کارخانه باشگاه صورت می‌گیرد. پاداش این بازی را هم به اعضای تیم پرداخت خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار