حاشیه دیدار ذوب‌آهن - استقلال|خوش‌وبش رحمتی و قلعه‌نویی و اعتراض فخرالدینی به داور

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال و سرمربی ذوب‌آهن پیش از آغاز بازی عصر سه‌شنبه دو تیم با هم خوش‌وبش کردند.

خبرنگار ورزشی ، تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و استقلال در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۱۵ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف هم رفتند. بخشی از حواشی این بازی در زیر می‌آید:

* زمانی که امیر قلعه‌نویی وارد زمین شد، هواداران استقلال به تشویق سرمربی فعلی ذوب‌آهن و پیشین تیم خود پرداختند. قلعه‌نویی هم به ابراز احساسات هواداران استقلال پاسخ داد.

* پیش از آغاز بازی امیر قلعه‌نویی به سمت نیمکت استقلال و وینفرد شفر رفت و با اعضای این تیم خوش‌وبش کرد.

* ساشا پسر شفر، مهدی قائدی و بهنام برزای در جایگاه VIP نظارگر بازی هستند.

* در حالی که به نظر می‌رسید روی یک قسمت از سکوهای ورزشگاه هواداران ذوب‌آهن نشسته‌اند، اما با آغاز بازی آنها به تشویق استقلال پرداختند که این مسئله باعث تعجب عوامل برگزاری مسابقه و خبرنگاران شد.

* بیرون از ورزشگاه تعداد زیادی از هواداران قصد داشتند وارد ورزشگاه شوند، اما به دلیل پر شدن گنجایش ورزشگاه از آنها خواسته شد که اطراف ورزشگاه را ترک کنند.

* سیدمهدی رحمتی پیش از آغاز بازی به سمت امیر قلعه‌نویی رفت و این دو با یکدیگر روبوسی کردند. در این لحظه عکاسان زیادی در حال شکار خوش‌وبش رحمتی و قلعه‌نویی بودند.

* در یک صحنه داور به سود استقلال ضربه آزاد اعلام کرد که در ادامه میلاد فخرالدینی به شدت به تصمیم داور معترض شد.

* امید ابراهیمی و سیدمجید حسینی از جمع استقلالی‌ها به سمت نیمکت ذوب‌آهن و قلعه‌نویی رفتند و از سوی دیگر فخرالدینی نیز به نیمکت استقلال رفت.

* در حالی که به هنگام  گرم کردن بازیکنان، رشید مظاهری و سیدحسین حسینی با هم خوش‌وبش کرده بودند قبل از سوت آغاز بازی مظاهری باز هم به سمت حسینی رفت و او را در آغوش گرفت.

* هواداران استقلال در چند نوبت سیدمهدی رحمتی را با شعارِ «عقاب آسیا» مورد تشویق قرار دادند.

* مهدی رحمتی دقایقی با قاسم حدادی‌فر و مهدی رجب‌زاده صحبت کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار