حاشیه دیدار ذوب‌آهن - استقلال| اعتراض شدید قلعه‌نویی به داور، مصدومیت شجاعیان و درگیری بازیکنان

در صحنه‌ای از دیدار ذوب آهن و استقلال، سرمربی ذوب آهن به تصمیم داور معترض شد.

خبرنگار ورزشی ، تیم‌های فوتبال ذوب آهن و استقلال در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۱۵ امروز (سه شنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که حواشی نیمه نخست به شرح زیر است:

* امیر قلعه‌نویی سرمربی ذوب آهن کنار خط آرام و قرار نداشت و مدام با شاگردانش صحبت می کرد. او که از عملکرد محمد ستاری ناراحت بود، این بازیکن را تعویض کرد و قاسم حدادی فر را به زمین فرستاد.

* هواداران استقلال بیشتر از ذوب آهنی به تشویق تیمشان می پردازند.

* در یک صحنه داریوش شجاعیان روی میلاد فخرالدینی تکل خطرناکی زد که با اعتراض شدید قلعه‌نویی به او و داور روبه‌رو شد. هافبک استقلال به سمت قلعه نویی رفت و اشاره عمدا تکل نزده است. سرمربی ذوب آهن هم این بازیکن را در آغوش گرفت اما داور به شجاعیان کارت زرد داد. شفر هم به شجاعیان اعتراض کرد که چرا بی‌جهت کارت گرفته است.

* هواداران استقلال دقیقه ۲۲ به تشویق مرحوم منصور پورحیدری پرداختند.

* داریوش شجاعیان اواخر بازی دچار مصدومیت شد. مصدومیت او به حدی بود که شفر و بازیکنانی چون جابر انصاری به سمت او رفتند. شفر هم که عصبانی بود به داور اشاره کرد که بازیکن ذوب آهن چه خطایی کرده است. شجاعیان جای خود را به علی قربانی داد.

* در اواخر بازی روزبه چشمی با بازیکنان ذوب آهن درگیر شد و برای لحظاتی جو ورزشگاه تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفت. در ادامه، جپاروف قصد زدن ضربه ایستگاهی داشت که هواداران ذوب‌آهن به سمت هافبک استقلال اشیایی پرتاب کردند.

* در درگیری بازیکنان سعید الهویی دستیار قلعه‌نویی به سمت داور و نیمکت استقلال اعتراض کرد. شفر هم به کمک داور چهارم گفت که به او تذکر بدهد.

* قلعه‌نویی در یک صحنه بر سر ولسیانی هافبک گرجستانی فریاد زد. در برخی از صحنه‌ها سرمربی ذوب‌آهن به خاطر عملکرد شاگردانش سرش را نشانه ناراحتی تکان داد.

* پس از سوت پایان نیمه نخست، الهویی به سمت شفر رفت و با او صحبت کرد و سپس دست داد.

* شفر با عصبانیت از اعضای تیمش خواست به رختکن بروند. سپس او ماند و علاوه بر نگاه معنی‌دار به تیم داوری سرش را به نشانه ناراحتی و اعتراض تکان داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار