مورینیو مجرم شناخته و به پرداخت جریمه نقدی محکوم شد

اتهام سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد در خصوص فرار از پرداخت مالیات اثبات و او ملزم به پرداخت مالیات‌های معوقه‌اش شد.

و به نقل از مارکا، حکم پرونده تخلف مالیاتی ژوزه مورینیو در سه فصل مربیگری‌اش در رئال مادرید صادر شد.

طبق اعلام نشریه موندوی اسپانیا، مورینیو با پذیرش تخلف خود در خصوص نپرداختن بخشی از مالیات درآمدهایش در مادرید، قبول کرده است که مبلغ ۸۰۰ هزار یورو به‌عنوان غرامت به اداره مالیات اسپانیا بپردازد تا از مجازات حبس خلاص شود. البته این خبر هنوز به صورت رسمی از سوی اداره مالیات اسپانیا اعلام نشده است.

قاضی دادگاه شماره چهار منطقه آلارکن مادرید، به‌عنوان مسئول رسیدگی به پرونده تخلف مالیاتی مورینیو با بررسی مدارک ارسال شده از سوی اداره مالیات اسپانیا، اتهام آقای خاص در خصوص عدم اعلام درآمد ۳.۳ میلیون یورویی‌اش از محل فعالیت‌های تبلیغاتی در سه فصل مربیگری‌اش در رئال مادرید (۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳) را تأیید کرده است.

طبق مدارک ارائه شده به دادگاه، مورینیو در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ دو فقره تخلف مالیاتی (عدم اعلام درآمد یک میلیون و ۶۱۱ هزار و ۵۳۷ یورویی در سال ۲۰۱۱ و درآمد یک میلیون ۶۹۳ هزار و ۱۳۳ یورویی در سال ۲۰۱۲) داشته است. در واقع او با انتقال درآمدهای حاصل از فعالیت‌های تبلیغاتی‌‌اش به یک حساب بانکی در جزایر ویرجین سعی در پنهان کردن این بخش از درآمدهای خود داشته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار