زیدان: نمی‌دانم رونالدو به آخرین بازی‌مان می‌رسد یا نه/ حرف زدن درباره ال‌کلاسیکو چیزی را عوض نمی‌کند

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید مطمئن نیست که ستاره پرتغالی‌اش به موقع برای آخرین بازی کهکشانی‌ها در لالیگا آماده می‌شود یا نه.

، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی معوقه بامداد پنجشنبه شب تیمش برابر سویا در لالیگا، به وضعیت کریستیانو رونالدو که در ال‌کلاسیکو از ناحیه مچ مصدوم شد، اشاره کرد.

زیدان درباره رونالدویی که قطعاً بازی فردا شب و بازی هفته آینده تیمش برابر سلتاویگو را از دست می‌دهد، گفت: اتفاقی باورنکردنی رخ داده و آن این است که رونالدو تنها ۴۸ ساعت پس از مصدومیتش شروع به راه رفتن کرده است. این نشان‌دهنده انگیزه بالای او برای برگشتن به تمرینات است، اما من نمی‌دانم که آیا او به آخرین بازی‌مان برابر ویارئال می‌رسد یا نه. همه بازیکنان ما از جمله ایسکو و دنی کارواخال برای فینال لیگ قهرمانان آماده خواهند شد و من این را با اطمینان ۱۵۰ درصد به شما می‌گویم. اگر من قبل از فینال به بازیکنی از جمله رونالدو میدان ندهم به دلیل ترسم از مصدومیت آنها نیست، بلکه می‌‌خواهم استراحت کنند. باید مثبت اندیش باشیم.

زیزو درباره جنجال‌هایی که در ال‌کلاسیکوی یکشنبه رخ داد، به خصوص مسائل داوری، اظهار داشت: من فکر می‌کنم که در زمین بازی اتفاقات فراوانی رخ دهد. مشکل چیزی است که خود شما آن را می‌دانید. هر کدام از بازیکنان اظهارنظر می‌کنند. دوربین‌ها زیادی آماده ضبط اتفاقات هستند. چیزی که الان نسبت به گذشته تغییر کرده این است که در گذشته هر اتفاقی رخ می‌داد در رختکن‌ها می‌ماند، اما الان همه چیز علنی می‌شود. مردم می‌دانند چه اتفاقاتی رخ داده است، اما این دیگر چیزی را عوض نمی‌کند. حرف زدن درباره آنچه رخ داد هیچ تغییری در آنها به وجود نمی‌آورد. ما مساوی کردیم و ختم کلام. مشکل این است که مردم دوست دارند درباره جنجال‌ها حرف بزنند و واقعیت این است که گاهی اوقات آنها زیادی حرف می‌زنند. به نظر من بهتر است روی فوتبال تمرکز کنیم نه جنجال‌ها.

رئال مادرید از اولین دقیقه بامداد پنجشنبه میهمان سویا خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار