واکنش راموس به درخواست گوندوگان برای تعمیر جام قهرمانی منچسترسیتی! + عکس

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید به اتفاقی که در جشن قهرمانی شاگردان پپ گواردیولا در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر انگلیس رخ داد واکنش جالبی نشان داد.

، مشابه اتفاقی که سال ۲۰۱۱ برای جام قهرمانی رئال مادرید در جام حذفی رخ داد، البته در مقیاس کوچکتر، روز یکشنبه در جشن قهرمانی بازیکنان منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس به وقوع پیوست. این حادثه زمانی رخ داد که شاگردان پپ گواردیولا پیش از بالا سر برده شدن جام قهرمانی توسط کاپیتان وینسنت کمپانی شروع به شوخی با هم‌تیمی ساحل عاجی‌شان یحیی توره کردند، بازیکنی که در پایان فصل از آنها جدا می‌شود. در همان حال الکساندر زینچنکو، هافبک اوکراینی تیم در برخورد با جام قهرمانی باعث افتادن جام از روی سکو شد اما خوش‌شانس بود که به آن خسارتی وارد نشد.

با این حال ساعاتی پس از این اتفاق ایلکای گوندوگان، هافبک آلمانی منچسترسیتی در صفحه توئیتر خود پیامی طنزآمیز با این مضمون گذاشت:« کسی جایی را برای تعمیر جام‌های قهرمانی می‌شناسد؟ این سؤال یکی از دوستان است».

خیلی طول نکشید که سرخیو راموس، کسی که سال ۲۰۱۱ کاپ قهرمانی رئالی‌ها در جام حذفی اسپانیا را از بالای اتوبوس این تیم زیر چرخ‌های اتوبوس انداخت و باعث خرابی آن شد، پاسخ شوخی گوندوگان را داد و نوشت: می‌توانم چند جا را معرفی کنم اما از سال ۲۰۱۱ با آنها تماس نداشته‌ام ... انگار انداختن جام دارد به یک رسم تبدیل می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار