تذکرات کی‌روش به ملی‌پوشان برای سرعت و دقت بیشتر/ کریمی اختصاصی کار کرد

هافبک مصدوم تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور در تمرین امروز این تیم به صورت اختصاصی کار کرد.

خبرنگار ورزشی ، چهارمین روز از تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در دور جدید آماده‌سازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه‌شنبه) در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد.

* اتوبوس تیم ملی از ساعت ۹:۴۵ وارد مجموعه شد و علی قلی‌زاده، مهدی ترابی و محمدرضا خانزاده، سه ملی‌پوش حاضر در تمرینات از ساعت ۱۰ زیر نظر مربیان تیم ملی تمرینات خود را آغاز کردند.

* علی کریمی، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان هم که در دو روز گذشته از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده بود، امروز در تمرین تیم ملی حاضر شد و زیرنظر پزشک و فیزیوتراپ تیم به صورت اختصاصی تمرین کرد.

* بازیکنان ابتدا زیرنظر میکو، مربی بدنساز به کارهای کششی و نرمشی و دویدن دور زمین پرداختند و در ادامه کارهای استقامتی، عبور از موانع، پاسکاری و کارهای تاکتیکی محور تمرینات بود.

* تنوع تمرینات تیم ملی امروز هم از سوی مربیان تیم ملی جالب بود و بازیکنان در قالب‌ها و شکل‌های جدیدی به تمرین پرداختند. طراحی تمرینات و مرور کارهای تاکتیکی به‌عهده دکتر دیه‌گو بود و ملی‌پوشان دستورات او را در زمین اجرا می‌کردند.

* کارلوس کی‌روش نظاره‌گر تمرینات بود و از کنار زمین مدام عملکرد شاگردانش را زیرنظر داشت. در حاشیه تمرین هم از بازیکنان خواست که با سرعت و دقت بالایی به تمرین بپردازند.

* علی کریمی در حاشیه تمرین تیم ملی در مورد شکست تیم پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره با پزشک تیم ملی صحبت می‌کرد.

* تمرینات تیم ملی بعد ازظهر امروز در مرکز ملی فوتبال و در مجموعه پِک دنبال خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار